Kada ste doziveli najveci bol?

Kada ste doziveli najveci bol?
Pitam onako iz radoznalosti pa me zanima kada ste doziveli najveci bol?
Ja juce kod zubara.

Ja pre jedno 2 meseca vadio sam 3 zuba na silu.
Zubar mi nabio takvu veliku iglu da sam vristao

Baby don’t feel no pain just smile back :wink:

Jos da dodam
U februaru mesecu sam isao na operaciju nokta jer mi meso se inficiralo.
Bila hitna intervencija nisam mogao da hodam 1 mesec.

Svaki put kad udarim malim prstom o krevet,stol, stolicu… :slight_smile:

Astel isti slucaj i kod mn, al je meni jos i nokat uraso u to meso sto se inficiralo…

Brate nabili mi 2 inekcije u prst.
Jos pustili muziku FUCK YOU VERY MUTCH FUCK YOU.
I ja se pitam da li je ‘Tirsova’ Normalna

Doktor je ok a one sestre pitaju imas li devojku imas li devojku.
Ja se pitam da li su ludi
Ja naravno kazem da nemam devojku da me nebi smarali.

Od kad sam se rodila, stalno mi tece krv iz nosa, ne svaki dan ali ono leti svaki drugi dan, zimi i redje.
Bio je to jedan obican dan u skoli, nista posebno, imali smo cas matematike, i dok sam pisala, samo mi je krv kaptala na svesku, i onda moja drugarica iz klupe, brze bolje da se izvuce da ne bude na casu, pita profesorku da me odvede do wc, i zena onako uplasena pusti nas, i kaze da odemo du skolskog zubara, onda sam pocela da se umivam, ono krv lije, i po majici, vratu, cela sam bila od krvi, posto zubar nije radio, profesorka me posalje kod zamenice direktora, i dok sam ja silazila sa treceg, na prvi sprat, svi su me gledali ko najveceg idiota, svi se uspanicili sta mi je, i ako sam ja vec navikla i nije mi prvi put da mi tece krv…Ulazim ja kod zamenice, zena uzela da zove hitnu, moju majku, razrednu, i javi se moja majka kaze kao da dodjem kuci taksijem, da ce me ona voditi kod doktora…
E sad taj deo, najveci bol, ovo je bio kao neki uvod i celu tu pricicu. Sutradan uvece posle skole otisla sam kod majke na posao, ona je izasla i otisle smo u Hemikal…posle par minuta cekanja, dosao je doktor, ja sam usla unutra i sela na stolicu, ja sam se tresla, ko zna sta ce sad da mi radi, i nista covek je uzeo jednu kutijicu sa “belim kamencicima” i nekilo puta ih je palio nad upaljacem, a onda mi je dao kao neku metalnu ciniju ne secam se sad kako je on to nazvao i rekao mi da drzim ispod nosa u slucaju da mi krv krene, a onda je uzeo mali levak i stavio mi na nozdrvu, i kroz njega ubacio 2/3 ta kamencica koja je prethodno “100” puta palio nad vatrom, u pocetku nista nisam osecala, a onda pocne da te golica, zelis da kines a ne mozes, zelis to da izvadis a ne smes, grozan osecaj, i onda krece bol, meni su suze krenule, ja nisam ogla da izdrzim koji je to bol,…I kada je zavrsio, kaze on meni sada su ti spaljeni prosireni kapilari i vise ti nece teci krv…

Kad sam slomio nogu i ruku tako sto me je neki idijot gurnoo niz stepenice…
Jebote i dalje se secam :confused:
Imao sam 5 godina

Kada mi je pobegla macka i ostavio me moj verni pas :’(
Idalje vas pamtim Megi (macka) i najverniji pas koji ne moze.da se zameni Malisa <3

kad sam lupio glavom o ormar a na ormaru bila knjiga te pala na moju glavu
ne radite ovo kod kuce boli ko k.

Cudo pa te nije raspametila knjiga.

bilo je to kada sam bio prvi razred bio sam na veliki odmor a padala je kisa nekoliko minuta pre odmora i mi se jurimo i ja se oklizne mod drug se oklizne ono bio ko put krvi od mog kolena a tada mi je brat bio 8. razred a vec je otiso da kupi uzinu sreca ja vido njegove drugarice one pozvale mog brata odveo me i druga u ucionicu otiso do nastavnika da pita sta da radi on mu reko da mog druga i mene odvede kod lekara moji drug se plasio da mu stave hirdogen manje od mene se povredio nisu mu stavljali hidrogen i plakao je meni stavljali hidrogen i vise sam se povredio i nisam plakao evo sad u 2. srednjoj mi se malo vidi oziljak ili a jos veca bol kada mi je brat slucajno tresnuo reketom za plazu i ono krv ko da sam iskoristio saskeov sharingan (ako znate sta je to) vozili me u hitnu i sili me ono boli pa boli pa boli i tako 3 dana su me sili a to bilo jos u vrticu i od toga mi se jos vidi oziljak na oku

Skocim na brata, padne brat ja razbijem glavu.
:smiley:

Tako ja jednom brat skoci na mene ja se okrenem na drugu stranu on puf na pod :smiley:

kad te wasdas iynervira… :d

gledo film cojek zeznuo zensku kad ga je udarila nogom u jaja
zaboljelo je ka da je mene udarila

HAHAHHAHAHAHA Prti :'D Astel SER, Mirodjija aki, Petar jedan od njih dvojice

pendrek ce biti dovoljan…

Wasdas,ja sam rekao da me ne uporedjujete sa tamo nekim likovima.Ja sam Filip i nisam vam taj Ser,Aki,Petar,Red kako god vec