Kada ce se resiti bugovi i ostale stvari??

Server radi vec neko vreme, i mislim da bi trebalo da se poradi malo vise na Survival serveru.

Kada cete zavrsiti shop? : Ovo se moze napravit za 15 minuta i da se smisli dovljno dobar sistem ekonomije dok se sedi na wc solji.

Kada cemo dobiti mogucnost da koristimo iteme? : Piston, Potioni neki, Ostale stvari, ako pravi lagove mislim da treba nesto da se uradi u vezi toga, sto pre. Kao na primer sto je neko naveo u drugom postu da se lubenica izbaci iz upotrebe u ekonomiji (i bundeve).

Kada ce mesta u netheru i endu da budu unclaimovana?: Neki facktioni imaju claimovanu zemlju u netheru i endu, mislim da je ovo nepravedno za novije igrace i facktione koji nisu bili tu prvih par dana.

Dali ce biti dozvoljen Wither?: Mislim da bi trebalo da bude dozvoljeno da mozemo da koristimo beacone.

Za sada igrica nije nista drugacija nego 1.4.2, i to bez pistona…

Tema o ekonomiji postoji samo niko neće da da ikakav predlog pa je ekonomija ostala ista kao na prošloj verziji. Shop će se završiti kada bude bilo vremena za to.

Itemi neće biti omogućeni sve dok Mojang ne reši probleme koje je napravio. Takođe se ništa neće menjati u ekonomiji zbog istih itema.

Sredićemo to sa claimovanjem u drugim svetovima.

Wither nema veze sa beaconima tako da neće biti omogućen.

Igrica će biti onako kako traži većina igrača, sve dok je to u našoj mogućnosti.