Kad svi furaju ovo aj da i ja profuram :D

Kae sve je pocelo davne 2014 godine kada sam u razgovoru sa drugom cuo za minecraft.Naravno kao i kod svake osobe koja cuje za tu igricu padne na pamet kockice kockice i samo kockice koja budala bi igrala to. I nista tako ja nisam ni obraco paznju na to.Jedno vece dodjem sa treninga i padne mi na pamet pa sto nebi skinuo da probam mozda i nije tako lose.
Igra se svodila na kreativni svet tu smo pravili gradove ja i moj brat i rusili ih. Dosadilo mi je sve to i onda mi je drug rekao da on igra na srw i da bi mogo i ja da pocnem. Usao sam na serb craft bila je zadnja verzija 1.7. Mesec je bio avgust prd skolu srw je uvek bio pun. Vidim ja u chat pise creator vip i ja nisam ni znao sta to znaci dok jednog dana nisu napali nas f (Qpro) tad nas je napo Stojkalee i grifo nas ubio i td i onda kroz pricu mene i druga ( pre sam igro cs i ono bostas i dobijes admina) ja kazem reko napali nas moram da pitam vlasnike da boostam srw da mi daju admina i odma da ga banujem. Onda sam sazno za forum i da to nije moguce video sam razne rankove ali mi nije trebalo jer samo tada imo dobre prijatelje kreatore koji su mi baze gradili.
[color=blue][size=5][[i]u] Kada me je smorio survival odlucim da pocnem skyblock.Usput sam krenuo roleplay sa jednim jako dobrim drugom iz razreda i pred novu godinu ja kupujem dva ranka Premium i Builder.Dodje gr server predje na 1.8 i ja nisam znao gde to da nadjem.Ovaj prijatelj koji me je navuko na mc i njegov brat registrovali su mi se na acc(Extreme_NooB) naravno uzimali mi kitove na skyblock i pare i jednog dana ja odem kao kod njih i pricam njemu neko mi se registrovo na acc i kroz pricu kae on aj da probamo uci na acc. I unese on username i dodje ono da se loginujes i on ukuca brojeve od 1-5 i udje i kaze vidi ovih budala kako laku sifru stavise.[/i][/size][/color][/u]
Onda opet krecu avanture na skyblock i da skratim temu i dan danas na koji god srw otiso uvek sa vratim na Serb kupujem rankove ali ni to necu vise jer ste skyblock upropastili igro sam survival i to dosadi ali skyblock i vanila su najjaci ubedljivo.
Moji nickovi kroz igranje na serveru:
1.7-Extreme_NooB
1.8-Extreme_NooB,GaraMafy,GXmelon,Lord_Melon
1.10-Lord_Melon,TheMelonFTW

Ljude koje sam upoznao: Stojkale,Believe_It,pero,Dexa00,Wasdas,sulejman,sule,pika_boos,milutinke,Wank1,Nole,Maser,phantom_phan,Jocko_Bogatic,lovemaxi09,alien,Enes53,Recordmeister ako mu ide tako nick i mnoge druge osobe sad mi mozak stao nmg da se setim svih vas ali ove dve godine igranja na srw ulepsali ste mi mnogo. Hvala vam na tome. Manicu i Batice samo jako :smiley:

Lijepo sastavljeno.
:smiley:

Perfect :smiley:

Lepo napisano,ali mnogooo slova ima.Salim se :slight_smile:

Jocko i phan su jedno te ista osoba

A mene ne mozes da se setis ??
Aaa :smiley:
Dobro sastavljeno :smiley:

(Y) Lepo sastavljeno :stuck_out_tongue:

Lijepo sastavljeno, ali bi bilo bolje da si i mene spomenuo xD

GXmelon lepo napisano… Mene se ne secass?

Pomen palim borcima …