K1le - Zahtev za unban!

Vaš nick: K1le
Server: Podserver/Global/TS3/Discord
Razlog bana: Nedozvoljena sretstva
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC 3 meseca
Vreme bana:pre 10 min
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Banovan sam zato sto me “Anticheat registrovao za reach par puta tokom pvpa u 14:40 na ssr” pod prvo koliko bih glup ja trebao biti da koristim reach na main acc gde imam rankove 5m iteme i sve a ne kao svi ostali da udjem na altove i hakujem. Ove sezone nikada nisam upoalio reach na bilo kom accountu to mozete da proverite i preko anti cheata, banovan sam zobog par hitova koja su registrovana da sam udario preko 3.0 blocka a ne vidite mogucnost da se to mozda desilo zbog laga na srw. Takodje mi je isto cudno zasto su samo par hita ucitana za preko 3.0blocka a ja sam bio pvp 20minuta na kothu i pvpao se celo vreme, anti cheat nije uvek 100% ispravan i moze dati pogresne informacije kao na primer mozda sam ja ili lik sa kim sam isao pvp lagovao i tako ucitalo 2, 3 hita. Takodje se pojavio bug na ssru gde dok juris lika koj runa i spamklickas ga da ga tagas se pojavljuju particlse a ti ga ne hita. To je mozda jos jedan razlog zasto mi je ucitalo da hitam vise od 3 blocka. Sve ostalo sto imam da kazem je da nisam koristio ni jedan oblik cheata ove sezone i da sam dobio ban bez ikakvog razloga.

Nema unbana lock.

Pozdrav,
Zahtev se odbija.

• Banovan si radi anticheat-a koji te flagovao 4 puta za nedozvoljene modifikacije.
  • Nedozvoljene modifikacije koje su te flagovale je Reach,gdje ces dobit sada sliku ispod ovog.

Screenshot_44

Lock.

Ma ti si najjaci hahahahaa upalio sam reach 4 bloka a znam da me speccate