Jelisaveta Manic, Kopiranje i Copyrights

E ovako.
Molio bih vas da ne pravite nista vezano za Jelisavetu Manic, jer sam ja to krenuo da pravim. Malopre ulazim, i vidim Part, #004 koji ja uopste nisam okacio. Nego xShadowIce preuzima zasluge i Kopira mene da bi nesto postigao
Od sada ako neko napravi temu vezano za nju, zahtevacu da se tema obrise od strane Forum Moderatora.

Dulje, molio bih te da obrises onaj Part #004 sto je xShadowIce okacio a ne ja. Hvala.

EDIT : Hvala Dulje :cheer:

Nisam ja taj tip da se ulizujem adminima preko teme,mozda zato sto nisi bio tu ljubomoran na moju temu.Nek se izbrise meni su dovoljne slike koje cuvam za sebe i samo sam hteo da podelim sa svima. B)

Ja ljubomoran na tvoju temu? Hahah hvala sto si me nasmejao lepo. Smisli nesto svoje, a ne da kopiras moj rad. I toliko sam cuo prica za moje uvlacenje adminima da me je vise smorilo da vam odgovaram na vase glupe odgovore…

Ovo su licno moje slike i moj text samo sam kopirao naslov.I napadas kao da nismo drugovi nego neki nepoznati ljudi.I nemora da se prica da se uvlacis,zna se.

Citava oblast i tema o Jelisaveti Manic je moja. Smisli nesto svoje !

Koj kreteni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

OMLA je zapoceo za Manica i on ce zavrsiti do kraja koliko vec ima parti :wink:

xShadowIce i OMLA Nemojte da se svadjate ljudi,najaktivniji ste na forumu :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Quenzoz brate moj, xShadowIce juce drug, danas izvredjao mene kao da sam mu neprijatelj…

xShadowice, ima jos mnogo nacina da pokazes te slike kao naprimer, Saucesce manicu itd.

Quenzoz a ja sam neaktivan sram te bilo xD

OMLA napravi za Baticu jednu da vidimo kako ce ta ispast