Jel mi lepa Creation na plotu :D

Ninkovic97 se vec zalio sto sam ovo napravio ali ko ga ebe da vam pokazem kako je lepo :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :evil: :evil: :evil: :evil: MSM LJUDI CEMU NERVIRANJE MALO ZEZANCIJE :side: Nznm dal ovo spada u sanduce al ce ga tutnemo tu :smiley:

Kako si ti pametan decko, ja prosto ne verujem…
Admini reagujte!

Wow brt ti napisao admini reagujte ko da ti je opsovao sve a zeza se lik lol

boze to je zezanje…ti nas ceo dan prozivas sa drugog profila tj tvog multi acc pa ti ne kazemo nista nit se spustamo na tvoj nivo…za sve godine koje imas ponasanje ti je nula a imas kako rank…vredjas modove i podgovaras igrace da mene ban:'D sta reci a ne zaplakati:D uostalom pozlaticu groblje da mi ta drvenarija ne ruzi onako predivan plot :smiley: das dinar da udjes u rwr kolo 2 da izadjes :smiley: sam si trazio jer si lazovcina nedaj boze:D mi smo komentarisali teme kao tebe a tvoje gluposti koje pises tamo…no coment,ni sam vise ne znas sta pises,a ovde imam pravo da komentarisem bilo ciju temu kao sto imaju pravo moje da komentarisu…zapitaj se u tvojim god zasto si ogranicen kao terasa:D

Ninkovic 97 ako ti ovo “97” prestavlja godiste onda si stvarno ogranicen kao “Terasa” jer brate oladi malo zajebi nije ovo nesto What a hell majmune sta si uradio .Ovo je vise zajebancija .
Mozda tebi ne odgovara ali ok.

Neverovatno koliko se mrzite izmedju sebe, ne dao Bog da imate pistolje.

sto pistolje,bombe resavaju sve:D

Evo dodao sam i cvecke :woohoo: McM5

MA MANI CVECKE SAD CU IZ INATA DA MU STAVIM ZLATAN NO FRKS A SKINULA SAM BILO I TO SAMO ZBOG OVE SLIKE DOLE… a ovo je ok:D trosi boje badava…

MA MANI CVECKE SAD CU IZ INATA DA MU STAVIM ZLATAN NO FRKS A SKINULA SAM BILA I TO SAMO ZBOG OVE SLIKE DOLE… a ovo je ok:D trosi boje badava…

Sta spamas xD

Nisam ja kriva net pobrljaveo:D

Jako kretivno, samo da te ispravim napisao si tamo na jednom “grobu” XShadwIceX jedino ako postoji neko sa tim nickom ok, ali ako si mislio na mene mislim da trebas da ispravis u xShadowIce. :lol:

Ne mislim na tebe XShadowIce ima jedan igrac XxXShadowIce ne mislim na tebe xD nisam mu lepo napisao nick

Braco i sestre RWR smesni ste do bola :blush: