Jedan predlog za 1.6.0 verziju

E ovako imam jedan predlog koji sam videla na drugom serveru.
U novoj verziji mogli biste da ubacite npr. u shopu znak na kojim pise kao [[enchant]] sharpnes V i sada cena kao.I tako da samo rankovima mogu preko toga da enchantuju armore,sekire,maceve i ostalo.Naravno bilo bi pozeljno da stavite i neke druge enchante. :slight_smile:

NE to bi bilo predobro a i prelako za dobijanje dobrih moci na necemu . Ipak ne bolje je ovako u enchant pa sta ti se padne :stuck_out_tongue:

Pa vi koji ne zelite to da radite nemojte.

Taj server na kojem si to videla je ja mislim veoma glup , SERB-CRAFT je jedan od najboljih servera u Srbiji . Ja igram ovaj server od 1.2.5 verzije Minecrafta to je odprilike 2 godine .

to bi bilo EXTRA! popadija ne igras od 1.2.5 sigurno a i to nije 2 godine. Mogli biste da ubacite takodje da budu malo vece tezge , i da moze da se postavlja beacon , soul sand , i jos po nesto sto je zabranjeno! ALI BEACON DA MOZE DA SE POSTAVLJA TO BI BILO MNOGO DOBRO !

Dal sam dobro cuo da ce od 1.6 biti konja u mc? i oklopi za njega? WOW morate staviti armor za konje u shop!

Da … Igram i to jeste oko 2 godine . Meni je drug pokazao igricu Minecraft i pokazao mi je Serb-Craft ( tada je bila 1.2.5 verzija )

Moj f se tada zvao TeraBite

Da sam znao da na Minecraftu moze da se slika pokazao bi ti sliku da te uverim .

Droolin to bi bilo super,pre gr je bilo kod tezgi :smiley:

Moze imaju ove nove stvari i plugin i shop i taj sign za caranje, Ali onda nebi trebalo da ima komanda /sell hand … Jer bi to bilo na neki nacin Varanje. Svako bi onda mogao da cara koliko oce do 30 lvl i da ima sve magije na necemu . I koliko bi kostalo to caranje mozda 1 000 000 $ za caranje dija predmeta . A na jobs-u mozes dobiti dnevno ako se potrudis i do 100 $ .

Taj server na kom sam videla je 1. i najbolji strani crekovan server!

A kako se zove ??? I pa sta ako je 1 . Ovo je za mene 1 najbolji server na svetu !!!

Pa za tebe,a i onaj server je strani zato ucuti.

Ekstra Ideja!!! ali taj plugin je vec postojao na verziji 1.2.5 i jos ranije kad sam ja igrao

To je vec bilo pre gr-a, bilo bi dobro da se vrati to!

to je super stvar,samo mogli bi i da ubacite neke enchante i za obicne ljude…

Najbolji strani serveri su PREMIUM SERVERI ako je onaj bio 1 na svetu sto ga ne igras ???

Hah ceka vas jedno VELIKO iznenadjenje na 1.6 verziji minecrafta :wink:

Koja , koje XD

Dan ijem ozda HUNGER GAMESSSS ILI BORBA KONJIMAAA :stuck_out_tongue:

TNTDestroyer (george208) taj enc je bio na verziji 1.3.2 kad su i bile najbolje pijace dok neko nije bio srusio shop i to je po meni bila najbolja mapa.
Taj enc nije losa ideja,ali bilo bi bolje da svi mogu da ga koriste kao pre,ali je i malo glupo posto ce svi imati najjace stvari.