JA predlazem nesa1 za moderatora

JA sebe predlazem zato sto sam dobar i zato sto nikad se skoro nevredjam i pomazem svima i tako dalje
-ime mi je Nenad Gasi
-Na serveru nesa1
-Godiste 4.7.2001
-Zasto sebe predlazem: "zato sto bih posle gr izgradio svoju f i pomago drugim f!!!
-Ako zelite da glasate za mene glasajte!

NE od mene zato sto bi delio iteme…[100% sam siguran u to i [CENZURA] bi se ]

xD ti za Moderatora ti bi prvi delio iteme [100%] a cak i juzbi se skino mod ma bre ti nisi ni aktivan na forumu tako kao AlcatrazX [AlcatrazX Helper+OP sigurno] ! NE i od mene !

Naravno da ne…
Inace rekao si 2stvari o sebi, moras da kazes . i da znas mnogogoogogogo vise o Minecraftu.
A jos si 2001 nevjerujem da imas neko veliko znaje…
A i to sto kaze Alcatraz.X je tacno!

Jer neko za cevape?

Ja :slight_smile:

i ja :smiley:

Koje iteme sam delio a
a ti sto si morova sviam jeli AlcatrazX jeli aaaaaaaaa

Sta mislite zasto su skinuli lorelu i Juzbi moderatora zato sto su ih psovali a vi kao nepsujete vise od mene svi ja sebe predlazem za moderatora i AlcatrazX zato sto je on posten a ne kao vi!!!

[EDIT by loler54] [color=#8800ff][b]Kao prvo meni niko nije skinuo moderatora, ako bi ti zeleo da postanes moderator kranje ocajno je postavljati sam sebi ovakav post. Ja nemam predrasude o godinama, nezanima me ni dal si se rodio juce ili sisao vesla, mene zanima sta ces ti uraditi za server? Napraviti svoju fakciju? Pa kako ces time poboljsati server? Da li si se prijavio za MOD-a samo zbog licnih interesa? Ili mozda si ljubomoran pa zelis da unistis server… Bilo kako bilo u mojim ocima tvoja karizma je opala na nulu. Ako se ozbiljno nepopravis nikako neces biti ni VIP na serveru!

[EDIT by Delija_1998] Objasnio covek, mene mi ! :slight_smile:

Ma 2001 god kao ti brzo ce ubede da im dajes iteme… zato ja kazem ne[Nemoj da shvatis da ja imam nesto protiv tebe]…A sto se tice more-ovanja itema jer sam rekao da ce sutra ili prekosutra GR na survivalu i svima se brisu itemi i onako svi ostali igraci imaju stackovan armor itd…[a ja znam da nisam delio stackovane armore maceve sekire itd…]

Stizu cevapi /o/

Ne.
Nebi trebalo da trazis Moderatora zato sto si 2001 godiste a juzba je 34 godine stari od tebe i jedva je dobio moda a i trebalo bi da jos malo sacekas preporuka od mene

Ja sam 2002 :smiley:

Alo AlcatrazX za moderatora bre ne interesuje me kako kaze moja nastavnica fizike :stuck_out_tongue: AlcatrazX bi 1000000000000% bio bolji od tebe :P:P:P :smiley:

-Carapundzi

Editovao sam poruku na drugoj strani ove teme. Sve tamo iskazano je tacno moje misljenje, i tu nema vise sta da se raspravlja…

Ovoj temi ide lock!

Prvo protiv pravila je pisati molbe za moderatora (jadno je predložiti samog sebe), drugo smaranje mene na skypu je jako zanimljivo (pozdrav loleru) i moraću da prekopiram zapis od pre 3h:

[16:37:53] ̿ ̿|̿ ̿ |̶ ̶ ̶ ̶| |̶͇̿ ̶͇̿ Nesa1: Batice daj mi Membera predlozio sam se imam nekoliko glasova glaso je za mene i AlcatrazX
[16:37:55] ̿ ̿|̿ ̿ |̶ ̶ ̶ ̶| |̶͇̿ ̶͇̿ Nesa1: i jos neki

Komentar: Ja vidim po tvom pisanju koliko ti imaš godina u duši, tako da moderatora nećeš dobiti! Hvala