izvinite i prica

U ovoj temi bih se izvinio svima ako sam im smetao i ako se nisam uklapao nisam gledao nista ako opet mislite da spamujem u nekoj temi molim vas u toj temi napisite da je napustim(ovo sto sam sad napisao bilo je izvinjenje a evo jedne price sta se stvarno desilo samnom i sa Balkan_girl).Sve je to pocelo kada sam uplatio vanillu bio je to sasvim obican dan imao sam srece pa me je neka danielle789(valjda joj je to bio nick) i mi resili da napravimo bazu.I mi napravili neku solidnu bazu i tako mi igramo nabavio sam mnogo stvari sve to stavio u storage ali posle nekih 3-4 dana sve to je nestalo i baza je bila unistena i ja sam prestao da igram vanillu i onda posle nekih mesec dana ja sam opet poceo da igram vanillu prvo sto sam uradio bilo je da sam camcem otiso da nadjem neko ostrvo i da me niko nebi ubio onda je dosla balkan_girl i mi caskamo u cetu naso sam neciju kucu niko tu nezivi nije bilo nikog drugog ona mi je rekla da je nediram ja je nisam dirao i tako nekih 2 dana mi smo caskali i ono ubije me skeleton… vratio sam se na pocetak ali nisam odustajao.Ostatak cu ispricati kasnije a sad poyy

Damn

NOLE plss nemoj sada da pricas ajde lepo reci nesto drugo a ne Damn i mogu da se kladim da nisi procitao temu

Smarac is back again.

jaoo ovo ne ide na bolje ajde ako mi ne verujes zelim da mi samo manic ili batica odgovore a i upoznao sam manica na nauk nije bauk festivalu(nije da mislim da mogu da te banujem samo kazem da sam ga tamo upoznao