Itemi na prison

Imam jednu od boljih idea i preporuka za server, prvo
dodati novi plugin pod nazivom pickup filter,
O pickup filteru:
Sa komandom /pickupfilter mozemo da izaberemo iteme koje ne zelimo da pokupimo sa poda, kao sto su naprimer obicni armori i tako macevi obicni bow’s itd dosta ce pomoci
Druga preporuka je da ubacite cooldown za iteme, na to mislim da kada ubijemo igraca da imamo 5 sekundi lock na tim itemima, isto kao na facitons. Stvarno vise nema smisla kad se bijemo igraci samo upadaju u iteme, barem 3 - 5 sekundi da ima taj cooldown

Podrzavam sta je reko Moj brat Cikafaka =)

Dobar predlog, slazem se , i treba dodati takodje kada neko ostavi afk u warp afkzoni za vreme turnira, da se kao nekad vrati komanda /cr claim ako se dobro secam, jer nije fora da te neko napuni sa useless itemima i uzme key od keyalla, jer je to ipak safezona i zona za afkanje a ne zona za uzimanje keyeva afk igracima.

Kao sto sam reko, ne treba ti taj plugin imas pickup filter on je jedan od boljih plugina mozes stavis koji hoces item
https://prnt.sc/1mupi9f

ja se slažem, jer nema smisla ja afkam u vreme turnira i neki lik dodje napini i uzme key

Ciko баш добар предлог

to se moze jednostavnije uraditi.
da se disabla dropanje itema na podu u toku turnira :slight_smile:

Predlog odbijen, takvo nešto na Prisonu nećemo ubacivati.

Pozdrav!
Predlog koji ste dali jako je interesantan. Razmotrit cemo da li bi se nesto takvo trebalo ubaciti na Prison. U slucaju da imate jos predloga, ili misljenja u vezi ovoga, pisite u ovoj temi.
Jos jednom hvala na jako zanimljivom predlogu.

Isto bi bilo dobro da napravite 3v3 - 4v4 - 5v5 turnire, na to mislim da pravite isto kao clan war samo sto vi dajete iteme plus itemi da ne budu kao inace sharpness 5 prot 4 nego da malo smanjite to kao naprimer sharpness 2 protection 3 armor i to je to bez fooda bez icega :slight_smile:

Pozdrav,

  • Hvala na prijedlogu, razmotriti ćemo tvoj prijedlog.