invalid uppercase and lowercase letters in name

Nick na kom igram : Crommissar
Nick sa kojim ne mogu da udjem na srw : R2Bl3nd
Dokle vise da cekam,rekao sam vam na fb stranici da ne mogu da udjem na nalog vec 3 meseca pise mi “invalid uppercase and lowercase letters in name”.Trazio sam po raznim forumima kako to da fix to ali sve su to problemi do servera (tako svi kazu).Molim vas da u najkracem mogucem roku resite ovaj problem…

P.S. Znam da Vas boli kura* da to resite

Pravda za Crommissara :slight_smile: !!!

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Treba ovo resiti brzo, ali sto uzimas tudje nickove? R3BL3N je napravio resource pack gde su svi zvukovi zamenjeni glasom. Smisli originalno ime.

R2Bl3nd sam nasao na MC skin search zato mozes da cutis…

Prvo, to nije skin search nego search premijum naloga.
Drugo, ne uzimaj ono sto je neko platio 20 evra da bi “imao kul skin”, ti ni ne znas ko ti je taj Crommisar i reblend, ako ces vec tako, kupi premijum kao ja -_-
Smisli originalan nick.

Dete,molim te ne seri jer mislis da si jako pametan…

Ne mislim ja to. Znam da sam pametniji od odredjenih.

Ajde reci, sto uzimas tudje nickove. Samo me to zanima.

Zbog lepog skina, jel? :stuck_out_tongue:

Послато са LG-E400 користећи Тапаток 2

Samo to. Kupi premijum kao ja, pa mozes imati BILO KOJI skin koji mozes promeniti kad hoces!

Za placanje preporucujem Visa Electron, kad je moj cale pokusao da mi kupi premijum preko Visa kartice, trazilo je da ukuca neki Visa experience kod (ne CVC), za koji treba jos 20 za citac kartice…

:slight_smile:

Znas sta,boli me kura* sto ti imas premium acc a ja ne. Ja nisam neko napaljeno dete koje daje pare za igricu od koje u zivotu ne mogu da dobijem nista osim nekog poremacaja koji ti verovatno imas…

Ajde bre… s tobom se ne vredi raspravljati…

Imam ja premium acc ali se neko vec registrovao na serb craftu sa tim nickom zbog skin search-a. Svako ko kupi premium account njegov nick se nadje na tom sajtu. :confused:

Hoce li mi neko od ownera pomoci vise???

Kucaj kako ti tamo pise, znaci kada ti izadje “invalid uppercase and lowercase letters in name” pored pise kako trebas da kucas ime, moguce da ne postujes velika i mala slova u svom imenu.

pa meni samo to pise -_-

reci mu da promeni nick ionako ce sad gr :smiley:

Pa to i ja govorim… :mad:

Pa meni nje problem oko sadasnjeg imena nego oko proslog.Meni je sa acc-om “Crommissar” sve uredu,ja sam rekao za R2Bl3nd da mi rese problem.

P.S. A TI ALJOSKA NE SERI VISE

Kao da cu da te poslusam… :stuck_out_tongue:

Pa znam da neces jer si MENTOS