Igraci sa Factionsa?

Kakvi su ovo cringe igraci sa factionsa samo se svađaju al aj sto se svađaju sto po cjele dane sjede za kompom jedu piju imaju 4737kg i opt se svađaju i njima tako ide zivot ok.

izvinjavamo se vlasnice, nece se vise desavati!!!

Ovo je dobar igrac! Aj da vidim ostale.

.

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

i ja se izvinjavam.

Ja sam smrso i svadjam se sa ovima koji jos nisu

Gramatika has left the chat.

[quote=“Vlasnik Srbije” post=224818]Kakvi su ovo cringe igraci sa factionsa samo se svađaju al aj sto se svađaju sto po cjele dane sjede za kompom jedu piju imaju 4737kg i opt se svađaju i njima tako ide zivot ok.[/quote]A sta ti radis sve ti jebem okruglo sedis i kenjas ceo dan po forumu…

Sent from my TA-1053 using Tapatalk

@amer0n1989 SMESAN SI OBREZANI!!

[quote=“GetR3kT_” post=225093][quote=“Vlasnik Srbije” post=224818]Kakvi su ovo cringe igraci sa factionsa samo se svađaju al aj sto se svađaju sto po cjele dane sjede za kompom jedu piju imaju 4737kg i opt se svađaju i njima tako ide zivot ok.[/quote]A sta ti radis sve ti jebem okruglo sedis i kenjas ceo dan po forumu…

Sent from my TA-1053 using Tapatalk[/quote]

Ja sedim u kancelarijskoj stolici ceo dan i igram majnkraft da popravim stanje na serveru i na forumu,a vi me svi vredjate,ma mrs bre idu vam sada povecanja poreza za 200%!!

Cring cring cring vlasnik srbije gubis se decko Mrs da foruma

Bez vredjanja vlasnika.

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Ako mene pitate najveci “cringe” je to sto se svadjate na forumu po citav dan,trazite svaku sitnicu da okrivite server kako ne valja,nalazite mu i najmanju manu i gresku umesto da igrate na serveru da se druzite i uzivate,krivite vlasnike zato sto vi koristite reach i ostala nedozvoljena sredstva jer hocete da pokvarite zabavu drugim igracima i onda krivi za to vlasnici!Ako vam se ne svidja server napravite vi bolji,sigurno ne bi ni free server znali da namestite i upalite,a kamoli da sredjujete probleme na serveru,mislite da je lako voditi server od 300-400 igraca?Evo nastavite se svadjati sa mnom ceo dan to nista nece poboljsati server.

Auu, al vas lik spusti i iskreno je sve napisao.

[quote=“Vlasnik Srbije” post=225104][quote=“GetR3kT_” post=225093][quote=“Vlasnik Srbije” post=224818]Kakvi su ovo cringe igraci sa factionsa samo se svađaju al aj sto se svađaju sto po cjele dane sjede za kompom jedu piju imaju 4737kg i opt se svađaju i njima tako ide zivot ok.[/quote]A sta ti radis sve ti jebem okruglo sedis i kenjas ceo dan po forumu…

Sent from my TA-1053 using Tapatalk[/quote]

Ja sedim u kancelarijskoj stolici ceo dan i igram majnkraft da popravim stanje na serveru i na forumu,a vi me svi vredjate,ma mrs bre idu vam sada povecanja poreza za 200%!![/quote]Jel si bre ti oboleo sine ?

Sent from my TA-1053 using Tapatalk

[quote=“GetR3kT_” post=225135][quote=“Vlasnik Srbije” post=225104][quote=“GetR3kT_” post=225093][quote=“Vlasnik Srbije” post=224818]Kakvi su ovo cringe igraci sa factionsa samo se svađaju al aj sto se svađaju sto po cjele dane sjede za kompom jedu piju imaju 4737kg i opt se svađaju i njima tako ide zivot ok.[/quote]A sta ti radis sve ti jebem okruglo sedis i kenjas ceo dan po forumu…

Sent from my TA-1053 using Tapatalk[/quote]

Ja sedim u kancelarijskoj stolici ceo dan i igram majnkraft da popravim stanje na serveru i na forumu,a vi me svi vredjate,ma mrs bre idu vam sada povecanja poreza za 200%!![/quote]Jel si bre ti oboleo sine ?

Sent from my TA-1053 using Tapatalk[/quote]
Oboleo sam od vasih bolesnih komentara na forumu.

[quote=“NedimBIH” post=225129]Auu, al vas lik spusti i iskreno je sve napisao.[/quote]Kad komentarises samog sebe :smiley:
Shh

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Wtf

.

Malo postovanja prema naseg vlasnika!