Igra i koji prozivaju server zbog citera

Pozdrav, posto gledam po serveru i po ovom forumu zalbe na kambera zalba na arkadija zalba na ovog moderatora, a svaki taj moderator je zadužen za pvp. Mene sada zanima od dosta tih stvari je zar vi stvarno mislite da se moze napravit anticheat serverski da moze da detektuje svaki mogu cit… Dal su moderatori krivi ako neki igra koristi ne dozvoljena sredstva. Svaki haman igra igra na istom clientu ZASTO jer se moze bypassovat salwyarr se bypassovat u vise slucajeva i zato ga neki igrači koriste. Sada ce neko reci pa honore ti si milion puta banovan za reach za hitbox za nuker za ovo za ono jesam banovan sam x puta ali na ovom serveru su takvi igra i koji umro od drugog igrača koji je bolji od njih i taj igra odma cituje. Sto se tice serverskog anticheata on funkcionira na takav nacin ako je reach na mateoru fazon 3.15 3.20-25, nece te kickovat nit ces imat ghost hitove sve preko toga ce se kickovat to je radilo sada ne radi znsci server te izbaci za hitreach i kad te izbaci tad taj moderator moze da banuje igrača za ne dozvoljena sredstva, kao i criticals ako se samo upali a ne namjesti lijepo kickovat ce za criticals i onda moderator ima pristup tome da vidi da te server kickovao, mateoru wurst funkcionise na 1.19.3 verziji sve ispod ne funkcionise. Vape koji igra i kupuju je sve preko 1.16 verzije. Tako da ne mozete pricaat da ne radi serverski anticheat radi ako ne postavis u config kako treba ali ako samo upali kikovat ce, @Kamber ovaj covjek ima nos za citere negdje pogresio kao i svaki covjek ne mozes uvijek biti ispravan u svemu i on ima respect od mene. Ip banovi kada se igrac banuje on moze da reeseta ip adresu ako mu nije staticka ukoliko jeste on ce da nadje vpn i da ga koristi da bi usao na srv gdje moderator moze da zabrani pristup drugim drzavama kao npr : njemačka da treba pristup od strane moderatora ili Amerika ili slovenija, Austrija itd. Tako da se moze resiti sve ali treba vremena naravno uvijek ce biti citera to je sasvim normalna pojava ne samo na minecraftu nego svugdje. Pa cak i kad je bio anticheat opet se citovalo bio je to cheat engine koji smo ja i crnimc skontali prvi kako upaliti hitbox i onda je jetion stavio na yt. Pritom da se napravilo da detektuje cheat engine kada ga imas na racunaru ali opet sam bio nasao nacin da udjem bez detekcije anticheata kao npr ulazenje u samu skriptu cheat engina i prebacivanje naziva cheat engine u nesto drugo i mijenjanje suze istog cita tako da kada oni provjeravaju prefetch fajlove da ne bude previse ofirno. Momci uzivajte u igranju ako ja mogu legit igrat moze svako onda pozdrav. A sto se tice sisanja igra a oni mogu da koriste echo.ac koji je stvoren za takve stvari izbrisan promijenio stavio na usb stagod detektuje dal si palio jedino nece detektovat kada resetas komp i ne palis cit nece detektovat jer sam ga ja koristio za samp

1 Like

i aint readin allat

3 Likes

ono kad nesto pise lik koji nikad nije igrao legit, ne igra ni sad. i nisi ti skontao prvi anticheat na serbu nego je Marex to prvi imao i prodavao bypass, tako da ne pisi nesto sto ne znas. a hakere nikad nece resiti u potpunosti jer je to nemoguce. cim cs go ima problem sa hakerima nema sta za mc da se prica… dok ne napravi sami mojang njihov ac ce biti dzabe