Ideja za Cvorugasku

Sami ste rekli da od sad ubacujete goste, pa mi je sinula ideja: Serb-Craft vesti na Cvorugaski nacin! :smiley:
Mozete okupiti razne igrace pa lupati nesto o dogadjajima, pricama itd…

Odmah prijavljujem sebe i Popadiju! :smiley:

J aznam za sebe da mogu , ako dozvolite . Znam da izmisljam stvari kao Ivan Ivanovic xDD :wink:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Znam i ja, pazi Nemanja kako sam bio kreativan kad sam se sa “onim” raspravljao dok smo pricali, kako si se cerekao XD Zamisli sta ja mogu da uradim :smiley: Ja sam ono kao jovic, kad imam materijal da pricam ne znate sta sve moze izleteti iz mene XD

imate dobre ideje :smiley:

Dobre ideje ajmo jos neku ideju ljudi ? :smiley:

Udarna vest: Neko krade tudje pilice i ostavlja zlatna jaja za sobom.

-Ekonomija Serb-Crafta je “stabilna”, o tome nasumicni prolaznik kod tezgi.

-Neko je opljackao celo Veliko Dlakovo, sumnja se da je banda ostala u toj vukojebini.

-Jovic je osmislio najsavrseniju kremu protiv bora, napravljenu od zejtina i vazelina (Rekao mi je Popadija da napisem).

-Manic osmisljava uredjaj za teleportaciju, koristi ga da se teleporuje kod svoje tetke u vukojebini pored vukojebine Velikog Dlakova.

-Jovic tvrdi da je vide svoju zenu povampirenu kako krade njegove ovce.

To je to od mene :smiley:

Popadija i Alarg voditelji! Moze snimanje u cetvrtak? :slight_smile:

Dali ste nam ideju, ukoliko odobrite snimicemo ja i Jovic kao pravu reportazu a sledeci put i vi?

Odobravamo, pod uslovom da se i mi tu negde pronadjemo, makar kao slucajni prolaznici :smiley: :wink:

Dobro, ovo ce biti prave vesti, tako da niko nece biti tu osim nas dvojice…

Ok… :smiley:

BTW, stavite barem u deskripciju da sam uz pomoc Popadije osmislio tekst :smiley:

Osmislicemo nas tekst, samo ideju uzimamo, za jednu epizodu Cvorugarske…

U redu, moze lock na temu :slight_smile:

Car si BWeee