Hvala vam !

Jedno veliko hvala CREEPER1BLOW-u, jer se on sada cima oko survivala.
Trazili smo ti fer pvp, ogradio si /warp pvp. Jos si ga i super uredio.
Trazili smo regen divljine, dobili smo.
Trazili smo ti jos neke stvari u /warp raidshop, dodao si.
Trazili smo ti da povecas trajanje potova, uradio si.
Trazili smo da povecas cene /sell hand-a, uradio si.
Jedno veliko hvala ! E sada sto se ostali igraci bune, i ne odgovara im, to je njihov problem hvala tebi sto se cimas oko Survivala.

Takodje, ovo nije tema da se favorizuje C1B, daleko bilo, svi modovi su podjednaki. Mislim,hmm ne bas svi.
Wasdas nam priredjuje zabavu u endu, creeperi, whiteri ludila. Free barut, ozivljava server. Hvala i tebi Wasdase.
Guster i Lovemaxi vredno rade da server drze pod kontrolom, da uklone nepozeljne igrace i uvek su tu da pomognu na nacin koji mogu. Hvala i vama.
HailRanger je rekao da radi na sledecem survivalu, na sledecem (Factionu). Postavljao nam je pitanja, trazio nase predloge. Verovatno ce sve biti super. Hvala i tebi Hail.

Ovo je jedno veliko hvala svim moderatorima, hvala sto odrzavate ovaj server. I batalite idiote koji vas vredjaju ili pricaju da niste vredni Mod mesta, njima je samo krivo.

Sve najbolje :smiley:

Kako bilo dobro sada da sam ja malo bio ozbiljniji pre 4 meseca.Sada bi sve bilo mnogo bolje. ;(

A ja? :slight_smile: Hvala na komplimentu!

Pozdrav!!

Ti si beskoristan :stuck_out_tongue:

Mare ovo se odnosilo na tim modova, ja verujem ako bi ti dobio moda da bi se ti isto tako cimao. Tako da, samo napred. Jednog dana ces se i ti naci na ovoj listi !

Hvala puno! :slight_smile:

Rekao je jednog dana a tako i bajke pocinju a ahaha a bajke nisu istinite. :stuck_out_tongue:

Nemoj, zacrvenit’ cu se… xD Zezam se malo.
Hvala, trudimo se :D:D!