Hord jaci nego ikad !!!!!!!!!!!

E ovako pre 4 ili 5 dana sam otputovao za selo.
Baba pravi dobre krompirice ali na zalost u subotu se vracam kuci i radim na tome da vratim stare igrace u f. Zelim da se zahvalim svima koji su ostali u f a najvise droolin
leo1012
ninga bez kojih moj f ne bi ni postojao do sad.

Sone…
Nazalost f ti je propao :frowning:
Zbog Lea i ostale :slight_smile:
Jbg sve su nas kikovali …
Psovali vredjali…
HORD je propao bez tebe !

Andrew ne bi se to ni desilo da se ti i ja nismo posvadjali.

Cim ga lider nema ne funkcionise sve kako treba :confused:

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk

Pa ne bi…
Ali za sve je kriv Leo1012

IVIASTER-u, HORD je pukao načisto bez tebe, pogotovo tvoji najj drugovi (Leo1012) je hteo da mu se stavi skill na mač a ne na sekiru, lik se zeznuoooo…a za Lukupn00 da nepricam, ti da se vratis, o5 bi ti bio najj f na serveru, ali jbg :stuck_out_tongue:

Ja ne mislim da sam se zajebao za sword , da imam enchant armor bila bi druga prica , ali nemam , kad nabavim bicu ravan andrewu , ovako kad idem sa obicnim armor sam slab :confused:

Andrew to se desilo zato sto ste se ti i Droolin prepirali ko ce biiti vodja i kako ona nije dobar vodja i tako :smiley:
F mu nije propao , i dalje ima dosta igraca , a i ne trebaju mu drugi imaju , on , droolin , leo , ninga i jos par igraca dobrih , uglavnom stara ekipa horda koja je oduvek bila a ne ovi novi kakvi bakraci konacno hord u svom starom sastavu …

Nismo se posvadjali oko toga luka :stuck_out_tongue:
Posvadjali smo se oko neceg drugog… xD

Ti mozda ne mislis.
Ali ja brt znam da si se sjeboo.
Nije istina da sa 2000 skilla na swordu imas dmg jak 10 helta…
dmg se skroz malo poveca…
Ali sekira…
Sa sekirom lomis armorr.
Kad mu slomis armor gotovo je :stuck_out_tongue: On odma pada xD
Armor tu nije bitan kad se boris s onim ko ima mac kao oruzje i plus 2000 skilla…
Armor je bitan kad se boris s onim ko ima Axes i 2000 skilla.
Jer se tu odma lomi armor xD
Ali posto sam ja LordOfAxes na serveru…
To znaci da nemas sanse protiv mene ako osim ako ne uplatis 2000 na axes . :slight_smile:
Lepo ti alexa reko…
Zeznuoo si seeee Lukaaaaaaaa… :ohmy:

Polako samo kad se vratim ja iz sela vracam stare igrace ali nije istina da je leo kikovao sve nego fireman picka. Da kikuje zna a to sto je zvao bolnicu kad smo ga nalozili… Moje misljenje da se leo i snupi nisu zajebali takodje cu uplatiti na sword kad se vratim i to 4000 pa cemo da vidimo ko se zajebao… Pozz onima koji su svojom ljubomorom na droolin morali da mi sjebu f.

Ti mozda ne mislis.
Ali ja brt znam da si se sjeboo.
Nije istina da sa 2000 skilla na swordu imas dmg jak 10 helta…
dmg se skroz malo poveca…
Ali sekira…
Sa sekirom lomis armorr.
Kad mu slomis armor gotovo je :stuck_out_tongue: On odma pada xD
Armor tu nije bitan kad se boris s onim ko ima mac kao oruzje i plus 2000 skilla…
Armor je bitan kad se boris s onim ko ima Axes i 2000 skilla.
Jer se tu odma lomi armor xD
Ali posto sam ja LordOfAxes na serveru…
To znaci da nemas sanse protiv mene ako osim ako ne uplatis 2000 na axes . :slight_smile:
Lepo ti alexa reko…
Zeznuoo si seeee Lukaaaaaaaa… :ohmy:[/quote]

Andrew , ti mene udaris 30 puta meni pukne obican dmd armor , ja nosim 3 seta dmd armor sa sobom , znci 90 jita u najboljem slucaju da me udaris moras , ja tebe 20 puta sa naptikom , ti si DEAD :=)

Luka nismo se posvadjali ko ce biti vodja,posvadjali smo se oko nekih privatnih stvari…
Al znam da ima nekih koji su otisli iz f jer nisu dobili ownera.Jedva cekam da se vrati xXIVIASTERXx jer ne mogu vise ovako,ja nisam za lidera a i zensko sam mislim :smiley: :confused:

I ja jedva cekam da se vratim . Luku koliko znam imali smo dogovor al cim ja odem odma enemy tako a? A rekao si kako nikad neces zaboraviti sta smo uradili za tebe.

Luka*

Lukapn
Taj napitak je efikasniji za sekiru !
I da uplatio sam jos 500 na axes tako da imam 2500 :slight_smile:
Najjaci sam ubedljivo :slight_smile:

Ja nisam stavio enemy trazio sam od Drolin ally ali nije htela zato sto kad si ally mozes da rusis svom alliju , tako da enemy nisam stavio.Stavio je calvinator a ja moram da se branim.

Shone kaki su kropirici? J***s ti ovaj HORD pricaj mi kako pravi proju?

xDD Hahahahahah loler car xDDDD

Loleroram da ti kazem odlicne pravi oces ti donesem krompirice iz sa :slight_smile: