HITNO predlog za kompjuter

Moze li mi neko reci da li za 18.000din isplati kupiti ovakav komp??
Procesor: Intel celeron dual-core g1820 2.7ghz
Graficka intel hd
Ram ddr3 4gb
Hard disk 320gb resertifikovan ( polovan )

Nisam prestao da igram na serveru nego mi je crko hard disk pa umesto da popravim ja kipujem novi i bolji :wink: hvala za odgovore

18000 din ? wtf ? xD :dry:

Ne znam dali je dobro iz razloga sto ne znam koja je maticna .Zavisi od toga da li ti ovaj komp planiras da unapredjujes u buducnosti
Druga stvar integrisana grafika to znaci da neces imati 4gb rama jer integrisana grafika se oduzima od ram memorija .Tako da za te pare se moze uzeti ovaj komp ali ja bih sacekao malo vremena da Dolar pane (msm na berzi)jer je Euro trenutno u krizi.Mada to ti nece mnogo uticati na cenu tvog kompa iz razloga sto
bi ti za tih 20-30eura ne bi imo neki izbor za maticnu ili graficku.

NOLE je izgleda nepismen, * neznam

Hocu li svima redom drzati casove Srpskog RECICA NE SE SA GLAGOLOM NE PISE .SAMO TRI SLUCAJ SU IZUZETAK NECU,NEMAM, I NEMOJ.

Idi ubij se kiflom, nije “neznam” vec ne znam.
:wink:

Hoću.
:*
Prvo ti nauči, pa onda uči druge.

Pa ja sam napravio nesvesnu gresku inace znam da je hocu a ne ocu . Svako me se desi greska evo ja cu sada ispraviti.Hvala sto si mi skreno paznju na gresku. XD

I dalje ti pise ne znam zajedno,ali opusteno :slight_smile:

Samo cu ti reci da procitas celu temu i cija je cija poruka.
PS. Pazljivo procitas.

[quote=“NOLE” post=51549]Ne znam dali je dobro iz razloga sto neznam koja je maticna .Zavisi od toga da li ti ovaj komp planiras da unapredjujes u buducnosti
Druga stvar integrisana grafika to znaci da neces imati 4gb rama jer integrisana grafika se oduzima od ram memorija .Tako da za te pare se moze uzeti ovaj komp ali ja bi sacekao malo vremena da Dolar pane (msm na berzi)jer je Euro trenutno u krizi.Mada to ti nece mnogo uticati na cenu tvog kompa iz razloga sto
bi ti za tih 20-30eura nebi imo neki izbor za maticnu.[/quote]
1 recenica - Ne znam*
Zadnja recenica- ne bi*

Samo ti zelim pomoci da zapamtiš,nema potrebe da prskas :slight_smile:

Nisi primetio i 3. recenicu… Treba ja bih,a ne ja bi…

Zacin C… Filipovski mislim.

Imas mnogo bolje forume na kojima ti mozda neko i pomogne oko komponenti ,a ne ovde svadjaju se kao debili oko gramatickih gresaka.

Ko zna kakav je komp preporucio bi ti da kupis novu graficku i hardDisck :smiley:

Ja sam napisao sta je on napisao, nego je gospodin to prepravio. I meni niko ne može držati časove kao ti.
Da li se piše odvojeno NOLE.
Idi uzmi leči se degenu nepismeni.
Ako nemas pare javi mi se da ti dam.