Help ,

E ovako ,
Sinoc su se heroji hvalili kako su neunistivi najjaci itd …
Meni se smucilo i hteo sam da dokazem da nije tacno to sto govore . Izasao sam iz moje fakcije i pitao Andrejcar (admina HEROJA) mogu li u fakciju .
Odgovor je bio potvrdan .
Kad su svi otisli ja sam poceo da rusim njihovu fakciju …
I danas se sledece deesavalo :
njegova fakcija zloupotrebljava komandu TP
da bi rusila nasu fakciju
koristi wand
da bi rusila chestove
koristi gm dok nas ubija
premestili su mi nekako home
(kazu srusili su kocku na kojoj mi je bio home) a ja sam 10 metara od fakcije
tp su me da bi me ubili i uzeli iteme
prete da cemo dobiti ban
I stoje u nasem f home , ne daju nam da idemo iz fakcije …
A i ne postuju pravila
citao sam negde da fakcija ne sme biti u vazduhu
njihova jeste
toliko od mene
trazim adekvatnu kaznu
oni koji treba da se kazne ( calnex , andrejcar , davidkralj ,rasacar , tntdestroyer , Kerlite)

Posto vidim da se Andrejcar zalio na vredjanje godcoda , on je samo vracao ono sto su govorili njemu , i sto su radili njegovoj fakciji !

Vas Ender111

Ender nemam komandu da ubijam sa gm i nemogu da unistavam chestove sa wand i plus mene je 3 puta Godcod uvredio i to je krsenje pravila i trebalo bi po pravilima da mu se skine RANK ili ban a to sto ti izmisljas to je tvoj problem :stuck_out_tongue:

I grif i ubijanje je dozvoljeno vas problem sto ste accept tp tako da sve ovo sto si ti rekao nema smisla evo neka Batica presudi ali videces da sam ja sve upravu :stuck_out_tongue:

Molim te da nam das neki dokaz, neku sliku ili neeki video kako bi se uverili u sve ovo sto si pisao!

Manic samo da znas vidis da decko izmislja a nezna ni pravila jedino nam daje dokaz da me je Godco vredjao tako da hvala Ender :smiley:

"koristi gm dok nas ubija"Ovo je velika laz,"premestili su mi nekako home"To mogu samo tvoji iz f da urade ko ima mod-a A za ostalo treba dokaz za to ako moze slika ili video kao sto je rekao Manic12.A to da im je fakcija u vazduhu je tacno tako da to nesme Manicu predlazem ti da tu f u vazduhu srusis… Hvala

-AlcatrazX

gde to pise za bazu u vazduhu ???

Eto i ti bi Moderator-a a neznas pravila…Mislim imas na spawnu i tak to :slight_smile:

-AlcatrazX

Vidi ovako , pod broj 1 : nisu mi preemestili F HOME nego HOME .
Pod broj 2 : Kad su se oni tp u fakciju nije bilo nikoga osim mene i godcoda (nismo nenormalni da prihvatamo tpa) …
Pod broj 3 : Nije me andrej kill sa gm , nego calnex ! Muka mi je od toga kolko je djubre zato sto ubija sa gm :sick:
Pod broj 4 : IMA NEKO KOGA NISAM PRIJAVIO , ON JE PREBACIO MOJ HOME , I NECU GA PRIJAVITI ZATO STO MI JE FRIEND !
Pod broj 5 : Andrej sa kojim pravom ti kazes meni da ja izmisljam i da ne znam pravila ?
Toliko od mene .

Ender111

ZATO STO NEMOZE DA SE UBIJA SA GM A TO ZA PREMESTANJE HOMA STO PRIJAVLJUJES AKO TI JE FRIEND :stuck_out_tongue:

E ovako ja sam bio tu kada se sve dogodilo i znam tacno sta se desilo ender je rekao da je stovao home i izasao iz f a heroji su bili enemy sa njegovom f i on tvrdi da je on preko komande /home dosao u f heroja pocela je svajda…ja sam tp njga u f heroja da vidimo dali moze da kuca /home i da mu radi on je reko moze i mi smo tu nesto pricali potom dolazi njih 5 iz f heroja i napdaju ga i ubijaju ga… onda andrejcar ne znam dali je korstio World edit mene je pitao ja mu to nisam odobrio za gm mogu da potvrdim da je korstio gm
nevidim razlog zasto heroji nebi ostali ne kaznjeni zbog ovoga sto su uradili ender je sa pravom to uradio sto je uradio i to je dozvoljenjo ja sam na njegovoj strani!!!

I NEMOZE TP BEZ PITANJA TAKO DA JE MORAO NEKO OD VAS DA PRIHVATI !!!

ALI PRIZNAJEM IMAO SAM UKLJUCEN GM ALI SAM SAMO GLEDAO STA MOJI RADE SA NJIMA I NISAM KORISTIO WE ZATO STO JE ZABRANJENO I NEMOZE DA SE KORISTI ZA UNISTAVANJE JER NEMA PERMISSION !!!

ANDREJ CITAJ !
Nisam napisao da si me tukao sa gm !
-.-
Calnex i Kerlite su imali gm !
I nisu dali da pobegnemo iz f home !
TPA NISMO NE NORMALNI DA PRIHVATIMO ! (SVI SMO FRENDOVI I SVI SE ZNAMO)
Milane hvala sto si detaljno objasnio situaciju i sto si na mojoj strani :slight_smile: !

SLOBODA ANONYMOUSIMA ! :smiley:

ANDREJ CITAJ !
Nisam napisao da si me tukao sa gm !
-.-
Calnex i Kerlite su imali gm !
I nisu dali da pobegnemo iz f home !
TPA NISMO NE NORMALNI DA PRIHVATIMO ! (SVI SMO FRENDOVI I SVI SE ZNAMO)
Milane hvala sto si detaljno objasnio situaciju i sto si na mojoj strani :slight_smile: !

ZIVELI ANONYMOUSI

JOJ KOLIKO PUTA MORAM DA OBJASNJAVAM DA NEMOGU DA KILL SA GM.OMG DA LI CETE VISE SHVATITI DA SE NEMOZE KILL SA GM-OM :angry: