Hardcore Psovanje

Imam sliku xxXXbadorXXxx kako tesko psuje Fraggera.On misli da Fragger ima cit i poceo je da spamuje psovke,sto me jako nervira.Ja kazem badoru da prestane,ali bador ne odustaje.Rekao sam Fraggeru da ne cituje,a on se samo nasmejao.
Molim Manic12 i Baticu da provere Fraggera,i ako ima cit da ga Ban.Za badora neznam
ali moze mozda ban na 1 dan. [Creator] Ahis i Kuki_

Da, treba da se uvede neki novi sistem koji bi za vise od npr. 5 psovki kikovao igraca… Mislim, ovo je necuveno! Kuki, pogledaj moj topic ‘Prijava Fragger1’, sve je receno u slici…
Prijateljski savet: Pritisni F2 kad hoces nesto da slikas u Minecraft-u, i onda idi u .minecraft folder i u folder screenshots, tano su ti slike :slight_smile:

Ima vec tema zapoceta za prijavu Fragera. A za psovanje postoji kazna, ali ne i ban na 1 dan . Za psovanje ide ban na 2 sata sa upozorenjem !

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

e kad bi se tako delili banovi za psovanje ne bi bilo nikog na serveru :smiley:

Ovo je racizam sto sam video na slici stvarno bi ga trebalo BAN.i neka smiri dozivljaj.

Mislim da ti ne znaš šta znači reč “rasizam”. I ne, to na slici nije rasizam.
A za banovanje se slažem.

Ne, on ne zna da napise rasizam :slight_smile: Za svaki slucaj sam pogledao na Wikipediji i to ima veze sa POLITIKOM? :\

Na slici nema rasizma. A rasizam ti je kada ti, kao pripadnik bele rase, diskriminises ili ucenjujes ili vredas nekog ko nije pripadnik tvoje rase. U kratkom prevodu, belac vreda crnca. To je rasizam.

Poslato sa nekog tamo Tapatalk programa :smiley:

Uopsteno, rasizam je kad jedna rasa, ili narodnost, ne vredja drugu, vec joj ukida prava. Ne mora biti samo belac i crnac, moze biti Etiopljanin i Filipinac :slight_smile:

ljudi na forum nam je dosao novi “andrejcar” stariji igraci znaju na koga mislim :smiley:

Hahahhahaha upravu si Iviasteru , a Aleksa ti znas na koga mislimo ! :wink:

Ahahha da znam :wink: :smiley:

lako se Zbunim jer tako ja na pismenom iz matematike a najveci sam streber kad je u pitanju matematika.i na pismenom dobijem 2 jer sam se toliko zbunio da je to cudo Zivo.a ne hemiji sve 5ice i dobijem 4.Ubio sam Se!!!

Pa kakve to veze ima?

Nikakve :smiley:

Epa Dulje vidis Aleksa ima sve 5ice ! A nije streber ! I nikada se ne izlupeta ko Zivana xD!

Haha ne znaju oni za Zivanu XD bolje ne objasnjaj ono: “U zdrelu je hlorovodonicna kiselina” XD

Hahhahhahahahahhahahahahhahahahahha da zaboravio sam na to :wink:

Živana je neka hardcore profesorica a? :smiley:

Sreberka na kub, zna ceo skolski program OD RECI DO RECI!