/gmc na survivalu

Pozdrav kamberu. Video sam ranije da si pisao za stvari koje ne mogu u /gmc da se koriste nisam imao rank do sada tako da evo sad ti pisem neke stvari.

  1. Anvil - Zasto ne moze da se postavi? Ugasi mu use feature i samo dozvoli da se postavi.
  2. EnderChest - Ista stvar sa anvilom
  3. Smithing Table - isto kao sa gore navedenim. Potreban je igracima za neteherite stvari da se pretvore.
    4.Banneri- Mislim da nije toliko losa stvar i zasto je disabled ako moze da se zna
  4. ARmor Standovi- Okej ovo cak i kapiram moze dovesti do laga.
  5. Zasto Scafffolding ne moze ???
    7.Conduit- Bilo bi fora da moze da se postavi kakve bi se baze u vodi pravile ( dajem primer )
    8.Vrata ne mogu isto ???
  6. CHEST? ??? ?? ? ? ? ?
    Naveo sam neke tako recei bitnije stvari, ima ih sigurno jos dosta ali mrzi me da prolazim kroz svaki blok sad xdd.

Ja bih ostavio da ove stvari kao sto su Smithing Table , Chestovi itd da se dobijaju preko Survivala da se malo i potrude da nacepaju drva i slicno.

  1. Nije moguće zabraniti interactovanje sa anvilom koji je postavljen u kreativu
  2. Isti odgovor kao iznad
  3. Potrebno je da nabavite Survival putem nije poenta sve da bude dostavljeno, isto važi i za gore čak prijedloge.
  4. Armor Standovi neće biti dozvoljeni iz razloga performansi i mogućnosti pravljenja lag mašina sa istim.
  5. Scafolding je privremeno zabranjen radi određenih razloga
    6,7,8) Kao što sam i gore naveo potrebno je neke stvari dobiti Survival putem da ne bi sve bilo tek tako dostavljeno. Malo će vas potaći da još neke stvari usput radite i jednostavno utrošite svoje vrijeme u još nešto.