Globalni Suffixi, Zanimljivi Tagovi

Pošto server ima dosta rankova bilo globalni ili odredjeni za 1 podserver, moj predlog je da dodate globalne tagove,suffixe (kreativno napravljene) Nešto što će biti uz ime Igrača

Takodje ovi Tagovi/Suffixi mogu biti nagrada za ftop (prison koth top) skyblock, roleplay top, tipa Custom tag za igrače koji su bili najbolji na serveru.

Tagovi mogu biti i nagrade za turnire bilo to na Skypvpu,prisonu i factionu.

I tag za KOTH top kao nagradu na fekšnu ove godine su se neki igrači baš potrudili da imaju što više kothova.

• nagrada za najuspešnije na kraju sezone

• Nagrada za turnire

+ontime igrače

+Tagovi koji se kupuju(jeftino)

+Tag za top Fakciju (Lider bira do 5,6 članova kojim bi išlo) Ili celoj fakciji)

• Jedino chat što bi bio šaren ali mislim da je ovo razumljiva nagrada s obzirom da su se neki pojedinci potrudili za do 280 winova na fekšn kothovima!

Pišite da li želite da vidite ovako nešto, i vaše predloge za tragove!

Predlažem da nagradite igrača sa najviše koth winova ove sezone na factionsu time što bi dobio s8 sword sa curse of vanishing sa nekim kul custom imenom odmah na startu sledeće sezone :slight_smile:

Slazem se ali bih hteo da dodam da ubace da mi mozemo birati tagove koje hocemo…
I da kosta 50-100din ili kao sto si ti naveo za TOP igrace!

Dobar predlog!

Slazem se sa ovim u potpunosti! samo sto bih ja dodao da se npr od sledece sezone nagradjuje na mesecnom nivou, npr da nagrada bude neki op deo armora npr u5 kapa il nesto tako

Ovaj assist najveci smarač na forumu

Ti stvarno mislis da ce ti neko dati custom s8 na startu sezone ?

Ne moze.
Lock.