Global restart Januar-Februar

[color=#88ff00][b][size=4]Poštovani igrači,

Obaveštavamo vas da će se uskoro desiti Globalni restart svih naših servera. Naime na Minecraft i Tekkit server će biti restartovana mapa i baza podataka (login, statistika, ban…)! Nemojte pitati za tačno vreme ovog restarta ali možete ga očekivati u narednih 3-4 nedelja! U toku ovog restarta unapredićemo sledeće stvarke:

• Dodavanje slotova na Survival serveru
  • Promena sistema statistike
  • Promena sistema Banovanja
  • Otvaranje jednog novog servera
  • Ubacivanje novih pluginova
  • Promene u mogućnostima rankova (nešto dodajemo nešto oduzimamo)

Ukoliko želite da nam predložite nešto što će biti dobro za naše servere, javite nam se preko e-mail adrese, skype-a, facebook-a ili drugih društvenih i socijalnih mreža![/size][/b][/color]

Sve je to lepo i lepo zvuci ali jel ce mi ostati moji skillovi na axe ?

da ukoliko si ih platio a ne dobio ili zaradio. Svima se brisu osim onima koji su platili skill.

sve je ok ali jel se opet vracaju rankovi uz bonus ili sta

[quote=“Batica” post=2479][color=#88ff00][b][size=4]Poštovani igrači,

Obaveštavamo vas da će se uskoro desiti Globalni restart svih naših servera. Naime na Minecraft i Tekkit server će biti restartovana mapa i baza podataka (login, statistika, ban…)! Nemojte pitati za tačno vreme ovog restarta ali možete ga očekivati u narednih 3-4 nedelja! U toku ovog restarta unapredićemo sledeće stvarke:

• Dodavanje slotova na Survival serveru
  • Promena sistema statistike
  • Promena sistema Banovanja
  • Promena IP-a Tekkit servera
  • Dodavenje slotova na Tekkit serveru
  • Otvaranje jednog novog servera
  • Ubacivanje online mape sveta
  • Ubacivanje novih pluginova
  • Promene u mogućnostima rankova (nešto dodajemo nešto oduzimamo)

Ukoliko želite da nam predložite nešto što će biti dobro za naše servere, javite nam se preko e-mail adrese, skype-a, facebook-a ili drugih društvenih i socijalnih mreža![/size][/b][/color][/quote]

Jel to znaci da brisete mapu,fakcije i claimovane teritorije ili to ostaje

Brt,nije ok nista.Neki igraci su budzili skill na farmi i do 3-4 meseca.A sad se sve brise.Samo hocete pare i nista drugo.

Znaci ostaju mi skillovi :slight_smile:

Batice oces da mi das Ownera da zajedno pravimo server molim te vec godinu dana ne znam kako da ga napravim.

Molim te objasni mi detaljno kako si ga napravio putem mail-a ili ovako ili skajpa.

Ajde uradi nesto od ta dva jer mio je to jedna od novijih “zivotnih zelja” xD

I daj mi neki rank plss ne pisem sa CAPS-om vise i necu vise da pisem da te smaram samo trazim Creatora ili VIP-a.

Ovako, sve pare od rankova uložene su u server, nego kada je dosao update 1.4.7 nesto su uradili sa unapredjenjem texture i chunkova i sada nasa mapa je pravljena za survival 1.4.5 i onda je doslo do problema sa vecinom chunkova. To ne moze da se nikako sredi nego jednostavno izradom nove mape. Tako da moramo da napravimo globalni restart i na tekkit-u i na bukkit-u. Hvala :smiley:

Jako puno trazis Carapundzi Batica je kupio srw sigurno i nemoj ga smarati za rank niti za Ownera jer ces samo dobiti ban ili ces dobiti mute na srw, a moguce je i da ce te ip-ban.Ja da sam ga smaro sad bi imo bancinu vecu od nzm ni ja cega :stuck_out_tongue: .

Batice, evo sad je pisalo za ovaj server bukkit 14/25 i ja kazem nomoguce kad je gl. reset. I uddjem ja u moj mc i udjem online igre i pise mi za server Can t reach a server…tako nesto hocu da znam da li server radi -.-

-Carapundzi

Brt.Cuo sam za Global restart.Iako mi se brise 1,020 skillova na axe srecan sam sto vise nece biti lagova i izbacivanja zbog jave :).
:lol: :side: :cheer:

Poenta mc-a nije su skillovi nego da je server dobar i da ne laga i da su svi plugini ubaceni novi nova PVP Arena novi shop sa duplo vise itema onda Creator koji nece vise imati /we ni /more armora niti bilo kog itema koji je enchantovan,tako da ne dodje do stackovanih armora a sto se tice stapica,drvceta to nece vise biti posto to samo moze da napravi vlasnik i Delija_1998 posto imaju komandu /enchant i nemaju creative control.A creative control nebi trebalo da se skine Creatoru zato sto bi mogli onda da dele iteme armore itd…Onda fakcije ce mozda biti sredjenije nego pre bice u zagradama rankovi neki ce se izbaciti neki ubaciti.TO je duplo vaznijeje od skillova zato nemojte smarati za skill ima duplo vaznije stvari na serveru nego skill !

Da li nestaju pare sa komande /money i da li ce nestati nasi itemi iz chestova???

Nestaju i pare i chestovi. OStace samo placen skill i rankovi. Hvala

Ne, upravo ovo govori o svemu. Oni nisu opsednuti novcem kao neki drugi owneri servera i hostinga, ali morate razumeti i vi igraci, ako neko moze za vas da radi na kompjuteru 24 casa dnevno i da uz to i nedobija skoro nista, morate i to postovati. Ako se nastavi stara mapa, svetovi i jos mnoge katastrofe ljudi vise nece igrati tu.

Hajde iskreno da vas pitam, zar nije ovako:

• Pocetak mape, dobar provod i druzenje, pravljenje neke skalamerije…
    • Drugi dan nabavljanje resursa i nadogradnja kuce…
    • Konacno Fakcija… Upoznavanje clanova i pravila…
    • Totalno usavrsavanje Fakcije i kuce kao i resursa…
    • Mining Mining Mining ---- Diamond Diamond Diamond…
    • Diamant FULL…
    • Neko je dosao i ubio vas… Vi "Rage"ujete i nervirate se…
    • Smarate admine da Kickuju Banuju Zatvaraju ili da vam daju iteme … <=== Od ovog trenutka vise niste MC igrac
    • Sve se vise nervirate i trazite osobe slabije od vas da ih ubijete, te osobe se isto nerviraju i one se pretvaraju u Ragera …
    • Sve vise i vise Ragera koji se kasnije pretvaraju u: Grifere ili u najgorem slucaju Hackere i Cheatere…
    • Nakon mnogo pokusaja nemoze te vise da se smirite i gasite MC…

Dakle prvih nedelju dve su NAJSLADJE na svim novim mapama bez obzira sta ste imali pre…

Tako da molim vas nezelim da se iko ljuti jer ovde svi gledamo svakome da ugodimo a to nije lako!!!

Biti sef neznaci i UZIVATI…

Kada Vi platite za nesto vi UZIVATE u tome i zajebavate se jer to nije vas server, dok se oni koji i imaju najvise komandi preznojavaju NON-STOP…

Znam kako je biti admin ili owner jer sam i ja imao mini server. U potpunosti podrzavam ovaj restart i nadam se da ce se te prve dvije sedmice pretvoriti u dvije godine. :slight_smile:

I samo ako moze da se ubaci plugin,to da se znakovi stavljaju na cestove da se private,a ne da ima ogranicenja koliko cesto sme da se postavi.

Haux posle GR valjda ce biti obicnim igracima dodeljen rank Member koji ima 30 lockovanih chestova i 2 sethome.Ali mozda ce dodati to ja mislim da je to dobra ideja… :slight_smile:

To sto je neko od vas ( bez uvrede ) bio na nekom od servera owner nije nimalo isto biti owner ili moderatora na SERB-CRAFT. Ovde su samo ljudi kojima verujemo u potpunosti i na koje mozemo da se oslonimo u svakom trenutku.