Ghast Tear & Snow Block!!!

Molim Vlasnike da u shopu na SkyBlocku obavezno ubace ghast tear i snowblock item! Posto ste promenili plugin sb i nether potrebni su nam snezni blokovi za quest , a sneg i kisa su iskljuceni te ne postoji mogucnost da se quest zavrsi bez potrebnih itema, takodje posle zamene nether sveta igraci nisu u mogucnosti da dodju do ghast teara za napitke i zato ne mogu da zavrse questove. Hvala

Za snowgolem su rekli uklonit.A ghast tear(suzu duha) bi bilo povoljno ubacit u shop jer da spawnaju se oni u netheru ,ali nemozes dohvatiti zato sto nisu iznad nekih blokova.Samo spadnu u void i ti dobijes statistiku XD
Ako nećete ubaciti u shop napravite možda neki toranj sa ghast spawnerom.

ja prvi put cujem da ghast spawner postoji

Lazinho postoje spawneri svim Minecraft mobova, ako se ne varam :smiley:

Postoji spawner svakog zivog Moba, od zombija pa do zeceva ili seljaka be znam tacno. :wink:

A Kriper?

Postoji koliko ja znam onaj emirrr onaj stari igrac serba je imao ranije spawner kripera u survival

I ja se slazem da treba ubaciti ghast tear ne samo zbog zadatka sa napicima vec i zbog zadatka gde su jos potrebni i kompas i mapa.Sve imam za taj zadatak samo nemam ghast tear koji navodno nabavljam 2 MESECA i i dalje ga niko nema na prodaju.Neka vlasnici sto pre rese ovaj problem.Takodje imam jednu primedbu.Za zadatak sa iron golemom sam napravio golema ali je on posle otprilike 2 nedelje nestao ,a nije mogao nigde da pobegne jer je ogradjen sa seljacima i imao je mnogo prostora tako da nije mogao da se despavnuje. :dry: :silly:

Trebao si ga NameTag jer se Despawn.

Mog je Jovan bacio sa litice

Ma nije. :3
xD

Tako je i meni neostao iron golem xD

Ok hvala!

Ghast tear ne treba u shopu. Lako se lovi, samo mu treba napraviti prostor za spawn i cekati ga. Prodao sam zadnjih nekoliko dana preko 10 ghast tear i to ih nisam ni cekao, nego gradio po netheru neke platforme pa dolazili sami. Ghast tear ne treba u shopu, a sneg bi mogli ubaciti ako nece znatno usporiti rad servera ili izbaciti taj challeng.