george208 Prvi dani na Serb-Craft/u

Kada je Minecraft Beta Cracked izasao u verziji 1.8.1 ja i moji drugovi fizz i nedyarb smo poceli da igramo.To je bilo davno nesecam se tacno koje godine mislim 2010 i igrali smop na nekom serveru BrutalCraft.To je bio Engleski server dok ga nisu prodali nekom liku iz Srbije.Tu smo igrali jedno 2 meseca i kada se minecraft ubdate na verziju 1.7 mi smo usli na server i tu je neki lik reklamirao neki server Serb-Craft.Survival.Svima nam je dao IP i ja i moji drugovi smo odmah usli na taj server.Tada smo imali druge nickove ja sam bio delija007,nedyarb je bio jovajsa a Fizz Joiner12.Dok nismo usli na server mislili smo da je nesto bezveze ali kada smo usli bilo je 10000000 puta bolje nego u mojim mislima.Na BrutalCraftu nikada nije postojao takav spawn kakav se nasao tu.Kada smo usli tu su bila naka dva lika sa crvenim nickom a to su bili owneri Batica i Manic.Cim sam ih video na spawnu pomislio sam “Ala ce me ustroje sada ove dve budale”,ali to nije bilo tako.Owneri nam nista nisu rekli a nas trojica smo zurili u njih dvojicu ko tele u sarena vrata a onda odjednom se server ugasio i kad smo hteli da udjemo na server pisalo je You are not on the white list.Posle oji sat smo usli a spawn ostalo je bilo izmenjemo do temelja.MI smo se zacudili i tada sam prvi put razgovarao sa manicempreko cheta,Posle nekih godinu dana znaci 2011 sam kupio moj prvi rank VIP i bio sam prezadovoljan(Nesecam se kako se zvao rank samo znam da sam ga platio 300 din) i tada sam prvi put na serveru dobio God armor(tada je god armor imao 3 moci).To je bio moj najsrecniji dan na serveru.Odmah zatim posle nekoliko meseci sam uplatio moj drugi rank Admin i njega sam uplatio jos 3 puta.Eto tako su izgledali moji prvi dani pa i godina na serb craftu :slight_smile: