George208 NODUS ili kako vec.

Moje ime na serveru: snoopyxxx
Ime igraca kojeg prijavljujem: George208
Razlog prijave: NODUS ili sta vec
Dokaz (Slika,Video): http://www.youtube.com/watch?v=pqr8mzxUPnw
*Opis (dodatne informacije): Udara udarcem sekirom 6hp skida i vise a pojeo sam gold apple , takodje ja njego kada udarim 3 puta a nije pojeo gold apple ne skinem mu nijedan hp , bleeding mu nista ne skida , counter attack ko da se ne desava , odgvoro je , taj hack sto mu je mundo pokazivao on to ima i koristi ga nego se pravi da ga nema. Ako ovo nije dokaz onda ne znam.

P.S. Igrac applenick3 moze da potvrdi on je bio tu kad smo se tukli ja i george , cak se jedno vreme i on sa njim tuko.

Taj hack koristi pola servera :slight_smile:
Mene su pre 3-4 dana ubili neki creatori iz 1 udarca a imo sam golden aple i armor dmd I otad nisam ulazio na srw!

Molim manica i baticu da preduzmu nesto u vezi tog hacka

snoopyxxx
1.Ti si bio na jedno 5-6 kocaka od mene i da sam imao forcefield a nisam nisam mogao sa toliko kocaka da te udarim
2.apelnick3 je bio na skyupe i on moze da potvrdi da sam udarao po misu dok sam se tukao sa tobom.
3.Nodus za verziju 1.6 nepostoji postoje samo 3 hacka to su x-ray,timer i freecamp koja se s,kidaju posebno preko torenta.

P.S.Skino sam ti 6hp zato sto sam popio napitak snaga II koji dodaje bonus 260 dmg/a tako da luka ovo ti je sve bezvredno

Znas ti dobro postoje 500 hakova , i jednom ti je i istao napitak pa si i dalje skidao po 6hp , a ja tebe ne mogu ni da pipnem ne pola hp ti nisam skinuo .
a dok nisi imao jabuku!

pa brate axe sharp 4 :wink: kako nece skidati 6 hp

AndrewPH koji ma 1500 skilla vise od tebe i axe sharpnes 5 i potion skida 5hp sa criticalom , ti 6hp , pa uporedi brate!

On mene sa potionom ubije iz 2 udarca a ja njega iz 6 ne mogu kill :stuck_out_tongue: tebe sam kill jer si slab

Pazi ja se borim sa obojicom , on me kill iz 10 , a ti iz 4 , oces da snimim , obojica ste mi enemy .

Ubio sam te iz 4 zato sto si isao sa obicnim armorom a ja sam imao potion za snagu dodao mi je 260 dmga i imao sam sekiru sharpness 4 a kad ste se vas dvojica tukli imao si enc armor zastita 1 :lol:

george,koji ti cit koristis mamu ti citersku!!Nisam video uzivo kako citujes ali se ubrzo vracam da vidim tvoj cit svojim ocima.

Kako da nije chit , george da imam zastitu -50 kod njega ti ces me opet kilalti brze.
cheat imas :slight_smile:

Petar00 novajlijo na forumu samo jedes govna jel si ti znao da postoji serb craft forum ili si mislio da je napravljen juce

znao sam za forum nego nisam pratio doskoro sta se desava,sve sam mogao da cujem na serveru tako da ne KENJAJ!!!

Vazi vazi… Novajlijo…

xXIVIASTERXx i ti si bio novajlija zato cuti!

Iviaster dronjku , igra na serveru otkad i ja , znaci 6 meseci pre tebe , pod 2. obojica i on i david su koristili moj nalog jer im NIJE BILA KONFIGURISANA CAPTCHA pa su koristitili moj acc na forumu , znaci i na forumu su duze od tebe.
tako da , oladi :slight_smile:

Luka ja ne kazem da ne igra duze od mene ali to da nije konfigurisana captcha konfigurisana je i ja kad sam napravio odma je bilo.
Luka na serveru igras duze ali na forum smo registrovani skoro u isto vreme ja kad sam se registrovao tebi je pisalo novajlija i imao si 3 poruke tako da ne kenjaj a imam pitanje za georga?

A za onaj enemy sto ko pizda stavljas videces cim se vratim i cuo sam da nod ima 70 igraca. Kad se vratim trebace ti vise radi na tome da ih ubacis jos ovako ce biti smesan pvp s nodom a kad mo budes video skillove kad se vratim sam ces se useres. Butine cu ti otkinem sa 4000 skilla na axe. Pozz govno debelo smrdljivo sto samo na svoju bulju od 500 kila mislis.
George ono pitanje sto sam hteo jel oces ally samnom da jebemo ovo govno debelo…

hahaha nod ionako nece postojati posto mi pravimo novi f , mene za ovaj nod koji se sad pun noobova i botova iskreno boli .i. a i stavio enemy nisam a ti radi sta hoces :stuck_out_tongue: bas me boli ja ionako ne idem pvp niti se nerviram oko igrice ko vi :slight_smile: opusteno , ionako sam samo 2h najvise na sevreru , tesko da cete uopste da me nadjete na sereveru , uh jbt-e zaboraivo sam , pa vi ste na serveru 24/7 -.-
jbg , sudbina mi je zapecacenja sta cu sad aaaaaaaaaa

Pa nesmes vise pvp kad si glup stavio si na mac skoro sve skillove sad te ubijaju noobovi neki iskreno mac je dobat sa bar 4000 skilla al ti si glup ne vredi ti ni 10 000. I ako nisi stavio enemy sto si mi pokrao 30 igraca…