Gde su ?

Gde su nestali stari igraci sa serb-craft Survivala ?
Imate li malo igraca na survivalu ?
Vratite ove stare !
Nadjite nacin da dovucete nove !
Ne trudite se !
Sto ne kazete , sad dajem primer : (lupetam imena) Peri , Miki ,Ziki da malo salju reklamu na fb ?
A jel vam reklamiranje lose , e pa dosli ste do tog , da morate da reklamirate na taj nacin .
Gubimo igrace !
Stari Stalni igraci su prestali da igraju !
Nema vise nista .
Trenutno je na Survivalu njih 12 / 50 ! A na ovom roleplay-u 13 / nzm ni ja koliko .
Sracunaj ovu brojku : 12+13= 25
Survival je bio pun dok nije dosao roleplay ? Gde su sada onih ostalih 25 igraca ? 50 - 25 = 25 !
Sta se sa njima desilo ?
Sta se desilo sa tim ?
Server je doziveo sok ne samo zbog roleplay-a nego zbog jos mnogo stvari :frowning:
Molim vas , angazujte tim , NE-MORATE IM DATI MODERATORE , JER NISU SVI GO*NA KOJA TO TRAZE ! koji ce da malo to animira , da malo salje ip od servera drugim minecrafterima , da dovuku IGRACE ! Zar mora AlcatrazX da se dernja na vas , kad vam je resenje pred nosom ?
Toliko od mene :frowning:

Ender111

Molim vas , trazim skoriji odgovor .

Pa ja nebi igrao na Survival-u da se nije ugasio stari Rol3Play jer je jebeni xXxKamilaxXx opljackao Baticu i Manica.Batica i Manic12 su hostovali taj server i onda je dosao xXxKamilaxXx i sjebao sve, a ja sam podivljao i otisao na Survival.Ovaj Rol3Play je ,bolji’’ od survivala zato ja i AndrejCar odlazimo na Rol3Play server.I molim vas nesto uradite za mene i ako jos neki igraci zele.To je moja ideja, a ideja zvuci ovako:Ubaciti BCAukcije, izbaciti CC sto ste rekli mozda, ubaciti vise rankova npr.:VIP,Builder,Premium Admin…A da komande budu sledece:VIP:/fly i /more, Builder:+VIP /gm, moze teleport bez cooldown-a,Premium Admin:+Builder./ban,/unban,/mute.Ali vi smislite cene koje ocete niko se nece ljutiti (ovo je samo predlog).

-alexa_00

I sta sad , sa kim da se svadjam oko survivala :confused:
AHHHAHAHAHHA :smiley: xD
Slazem se , ali neka CC ostane , samo neka ukinu gm kill … A za iteme nije tolko bitno .

Pa neces se ti svadjati nisakim nego sam samo naveo moj predlog za rankove i za CC.

:slight_smile:

Gde su nestali stari igraci sa serb-craft Survivala ?
Imate li malo igraca na survivalu ?
Vratite ove stare !
Stari Stalni igraci su prestali da igraju !
Krivi Ownere za ovo…nemoj nikog drugog oni to dozvoljavaju…