????? FAKCIJA

Necu vam reci jos ime fakcije ali ja imam debele veze sa njom. Ovo je jedno upozorenje za sve clanove ESC-a HORD-a i NOD-a Ova fakcija ce uskoro postati najjaca na srv i ugaziti sve redom. Ne morate da verujete meni kao obicnom igracu ali dobro, samo da vas obavestim da u tu fakciju stizu najbolji igraci sa najboljih balkansik servera. A minimum 5 njih ce kupiti kreatora…Velika zver se polako budi iz sna i staje na noge…poz od skuks_zmn

bRte ne znam sto mislis da ce nas sjebati kad mi trenutno nismo nista narocito jak faction.Mi se polako ponovo okupljamo ali nama niko ne moze odsad da srusi f home jer su svi rpovereni igraci xD

Luka bojim se da si se nesto sjebo u toj tvojoj proveri :frowning: :slight_smile:

Andrew nagovorio si onog majmuna da mu ne spominjem ime , taj majmun visen ije kod mene u f , dzaba ti

Skuks, posle globalnog restarta, jedna velika zver ce se probuditi vise nego jaca ikad.Okupice sve stare igrace, dobicemo ProGeniusa koji je bio banovan, posle gr-a ce biti unbanovan!ProGenius je itekako dobar u PvP-u i zajebanciji! :woohoo:

posle gr-a hord ce biti jos jaci a ti stuck znas snovi se nekad ostvare ali retko , mi cemo dobiti zdoga101, zzirpandu13 i slapkidsa i hulka pa da vidimo onda.

Dobicete sve cheatere :slight_smile:

P.S Posle GR se takodje uglavnom vracaju Nodovci , i jos novih igraca :slight_smile:

e i da iviaster :smiley: Ako dodju oni mi cemo biti enemy jbg-a :smiley: zzirpanda pa ajde ali ovi , uu to ce koljemo obavezno xD

e a to ce biti oni Osvetnici sto su vec bili na serveru onaj AntVenom i CaptainSparklez. Pretpostavljam da su oni jer oni nabise 100 igraca za jedan dan prime koga stignu xD

NOd nece dobiti nikoga posebnog , vec ce svojom slogom i jednakost igraca u factiionu sravniti sve XD The End necemo vise da seremo ajde caoooo :stuck_out_tongue:

Mozda ce Hordovca imati vise ali ce Nod imati iskusnije igrace. :slight_smile:

Da , da ne nabrajam :Uglavnom igraci preko 1 godinu kako igraju , i bice mozda 3 moderatora u f tako da f declaim propada , a vi cete imati 15 moda a bar 5 cemo nagovoriti na f declaimall , jbg :slight_smile:

Znam dosta igraca sto otprilike igraju na serb craft-u dugo koliko i ja (od verzije 1.2.5,barem ja mislim da je bila ta verzija uglavnom poceo sam pre godinu dana).
To su na primer John888,TTsands,george208…a i Luka mi je takodje rekao da i on igra od pre godinu dana ali sa pauzama.

[quote=“nedyarb01” post=7967]Znam dosta igraca sto otprilike igraju na serb craft-u dugo koliko i ja (od verzije 1.2.5,barem ja mislim da je bila ta verzija uglavnom poceo sam pre godinu dana).
To su na primer John888,TTsands,george208…a i Luka mi je takodje rekao da i on igra od pre godinu dana ali sa pauzama.[/quote]

Da igrao sam pod raznim nickovima , ali sam prestao od 1.4.2 - 1.4.5 :frowning: i bilo je pomalih prekida pre toga al ne secam se koja verzija bas tacno jbm li ga XD

nedyarb01 zaboravio si mene :angry:

On prica o onima koji igraju u nod :smiley:

Ok.

Andrejcar mozda nije u NOD-u ali mozda nam se pridruzi.On takodje igra od kad i ja :slight_smile:

Nezaboravite Cogu-a i jos mnoge Nodovce koji ce se posle Gr-a vratiti u Nod.

Cogu se nece vratiti u NOD.