factions

ocete nam dodati cf na Factionsu

Glupo pitanje lol, lila luda.Ne treba nam cf

Kao što sam rekao vi kakvi ste naći ćete svaki mogući bag tu.
Ali razmotrit ćemo za sljedeću sezonu, trebao je ove ali nismo htjeli

Ne treba cf… Postoji stara fora za tu verziju koju oni koriste ovde… Mozes uvek da pobedis u cf i otimas ljudima pare. Vecina igraca je ukapiralo kako i sta. Ne treba nam to na factions !

Ako si svestan sam da bi igraci bagali pare, zasto idete na tu varijantu ne razumem vas. Ostavite ovako kako sto je, dosta je promenjena ekonomija jos fali ovo da stqvite i onda 100% da upropasite i factions.

Pa to bi bila najgluplja ideja da se cf stavi na factions,kao sto kaze kazly postoji fora za to i to bi upropastilo gameplay kao sto je i na prison upropastilo.

Aj koja je fora?

Ja licno ne znam u - sam 3 mil od cf al znam koji igraci znaju.

Ja koliko znam, i na kojika sam god srw igrao sanse su 50 50 i to ne moze da se promeni
Samo sto se igra heads tails i ne uzimaju taksu kad se igra cd

Volio bi onda da vidim tu staru foru.

Moj komentar je bio ironičan, naravno da mi nije u cilju da ubacim nešto sa čime bi ljudi bagovali pare.

Ne lupaj

Svi kad gube krive sistem…
Jbg

Kamberu ja u plusu 2.6 mil na spr nasao sam bag koji radi 90% a wiked kaze sreca haha.

I šta kao nije moguće da je sreća?

Neki govore 100% dobijate neki 90% odlučite se. Ako hoćete da se već ukloni fino pokažite bag

Ovaj Martin smorio Kripera1bloda lol

I šta kao nije moguće da je sreća?

Neki govore 100% dobijate neki 90% odlučite se. Ako hoćete da se već ukloni fino pokažite bag[/quote]

Ubaci ti nama lotto na factions da igramo xD

Kamberu imo bag da ili ne ja sam igrao cf od 1k do 100k i kad sam bio na 105k vratio sam se na 0.
Ako je u pluginu ukucan =random mora da ima nes i za neutralno sprovodjenje rezultata.
Ja kazem da sam nes radio ili ti gledao i da sam vise dobijao nisam se lepo izrazio.

namestas sa 100 ono samo stais 100 i ide 3 pisma 3 glaVe skoro sVaki put ako nije tako ond je 4 glaVe ili 4 pisma a 2 glaVe ugl skontate i tako ide krug i winas lagano… nije random ima algoritam

Lik smara klempava kurcina