Factions v2.0

Pozdrav svima, ovde cu napisati par predloga vezano za novu “Factions v2.0” sezonu, nadam se da ce ovog puta neko procitati ovu temu jer sve prosle koje sam pisao izgleda da sam pisao uzalud…

  1. Prva stvar koja mi je zapala za oko jeste ovaj Obsidian Crate koji je ubacen ove sezone, Okej ubacili ste to, ali zasto je onda ubacen gb Obsidiana za 50 dolara? niko onda nije lud da pored gba koji kosta 50$ postavlja obsidian…
  2. Koth Crate prosle sezone i bio neki hal al ove uzas, ja treba da igram 3x dnevno kothove da bi dobijao 16 x gapple, 1 x encku ili s5u3 sword? nagrade u kothu treba pod hitno da se izmene
  3. Izmeniti Envoy rewardove ili ga izbaciti… Od 13-14 rewardowa iz Envoya dobijas samo 2, Dead Bush i 10 gapple, gapple su na 1.8 ussless i treba da se zamene enckama jer stvarno ovo je trenutno mnogo lose…
  4. Ugasiti VoteParty i napraviti da se dobijaju keyevi posle vota, je l vi stvarno mislite da ce neko da vota za drugog? 500 votova, evo 3 dan servera mi smo skupili 119 nama ce trebati mesec dana za svih 500, niko nije lud da glasa svaki dan za drugog i na kraju ne bude na voteparty. Dok ovako ako budu pojedinacne nagrade bice mnogo vise glasova…
  5. Ubacili ste Manu, napravili /manashop i stavili NEREALNE cene u shopu, a niste pokusali ni da popravite spawnere, rade gore nego ikada ja ceo dan udaram blejzove za 37 mana, sto znaci da ce mi za jedan Mana Key trebati par dana da ga nafarmam i na kraju da iz njega dobijem 10 encki ili u najgorem slucaju 2.000$…
  6. Povecati cenu Sugara, Kaktusa ili ubaciti Kolacice u igru, jer trenutno ceo server farmuje Nether Brick sa Detonate 2
  7. Izbalansirati cene vezane za FTOP je l je malo glupo da 1 spawner daje 250k a hopper koji kupis u shopu 300k daje ili ne daje nista.

Stao mi mozak, dodacu kasnije ako bude imalo jos sta da se doda, sve u svemu zakljucak je isti, ova sezona je napravljena samo kolko da bi fac radio. Pozdrav

Sve što je napisao ovaj momak se slažem.

Slazem se

Све сам прочитао, неверојатно колико је овај момак паметан… Успешну мајнкрафт каријеру желим БРО мој… :smiley:
Усаглашавам се

Sve sto ja napisao ovaj dobar dečko je u pravu!!

Hvala puno gospodine Branislave… Znaci mi puno ovakva vrsta komentara od ovakve penzionisane legende. Pozdrav kod kuce

Slazem se sa gospodin 2 god blacklist. Covek je 90% stvari rekao za ovu seoznu koje su shit.
Evo jos 1 predlog.
voteparty se nece desiti nikad skoro smanjite ga na 150 ili dodajte nagrade za vote jer ovako niko skoro ne glasa…

obs crate nek odma izbace potpuno je beskoristan kao i envoj

U potpunosti se slazem sa svim predlozima.

Slazem se.

Za 1 vote treba dati po 1 token, kao sto daju 4+1 SC za 1h igre.

slazem se, i umesto keyeva za vote moze po 1 token za 1 vote

Slažem se alo…

Sandzak Power!

Slazem se

ljudi su saglasni,a drva se slazu balvani jedni

Slazem se u potpunosti za sve sem predloga broj 7. Da cenu hopera treba da smanje to se slazem, ali da je ftop samo sa spawnerima los to se ne slazem. Sa trenutnim ftop-om vlada neciji trudi ulaganje, a ne kao prethodnih 5 sezone gde ubacis svaku budalu u fakciju napravis mu kaktus i zamolis ih da stoje u mestu 24/7 kako bi zaradjivao pare . Zato je napravljeno da samo spawneri daju ftop jer na ftopu nikad nije pobedio trud vec afkanje u kaktusima, kriperima, igovima i slicno. Na svakom fac serveru su presudni spawneri dok ovde onaj ko je prvi na ftop ima 2k spawnera a drugi ili treci po 15k

Sent from my iPhone using Tapatalk

[quote=“KennyZZ post=282882 userid=933”]Slazem se u potpunosti za sve sem predloga broj 7. Da cenu hopera treba da smanje to se slazem, ali da je ftop samo sa spawnerima los to se ne slazem. Sa trenutnim ftop-om vlada neciji trudi ulaganje, a ne kao prethodnih 5 sezone gde ubacis svaku budalu u fakciju napravis mu kaktus i zamolis ih da stoje u mestu 24/7 kako bi zaradjivao pare . Zato je napravljeno da samo spawneri daju ftop jer na ftopu nikad nije pobedio trud vec afkanje u kaktusima, kriperima, igovima i slicno. Na svakom fac serveru su presudni spawneri dok ovde onaj ko je prvi na ftop ima 2k spawnera a drugi ili treci po 15k

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

Jeste, sve si napisao svaka ti na mestu, ali da uporedjujes nesto sto je strano i ovo ne mozes, na stranom serveru ti ne treba silk 2 da kupis da bi mogao da kopas spawnere vec ih kopas obicnim silkom. Druga stvar nece svako da uplati silk 2 i da kopa spawnere, a i da uplati treba mu vise od 3-4 silka da bi mogao da napravi barem nesto.