Factions Tresure Chest

predlazem da se ovo ponovo napravi kao preprosle sezone.mislim da bi povecalo pvp na serveru.

Slazem se, videcemo sta kaze ostatak tima. :slight_smile:

Svi su isli sa invis…
Zato je i izbaceno
Jedino disable invis u tom posebnom regionu
:slight_smile:

[quote=“zazabam” post=155824]Svi su isli sa invis…
Zato je i izbaceno
Jedino disable invis u tom posebnom regionu
:)[/quote].

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Kriperu ubaci to.To je predobro bilo.Samo kancer ne uspe da taga lika koji je invis.to ako ja mogu uraditi sa ugasenim particlessom i sa 2 chunka onda moze svako -.-.A i svakako bilo je pvpa kada je to postojalo :smiley:

i?

Cekaj jos malo xD

i nista

PandaEUG0D kopija
Ja sam pravi xd

Odličan je ovo predlog, samo zabraniti invis u odredjenom radiusu oko chestova i laganezi.

[quote=“XoNesTV” post=155992]PandaEUG0D kopija
Ja sam pravi xd[/quote]
jesi kurac

Samo imate 2 opcije za uklanjanje: Ukloniti invisibility affect (teže iskodirati) i izbaciti invisible potion iz inv kad dodje na radius (lako iskodirati). Ovo drugo mogu da vam posaljem ako treba.

[quote=“Aleksa333” post=155995]Samo imate 2 opcije za uklanjanje: Ukloniti invisibility affect (teže iskodirati) i izbaciti invisible potion iz inv kad dodje na radius (lako iskodirati). Ovo drugo mogu da vam posaljem ako treba.[/quote]ovo prvo treba.mogu oni da popiju i pre nego sto dodju

Ne mogu izbaciti totalno invis

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Ovo prvo ja ne mogu iskodirati ali hail ce moci :wink:
Drugo mogu lagano, jeste bolje prvo to sigurno ali ovo mogu iskodirati ako bude trebalo. Nzm kako da napisem Invisibility effect u javi :unsure:

to je lose :slight_smile:

Ubacite I neka bude poseban range blokova gde nece smeti invis ili ce se invis ugasiti kad udje tu

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Cujete da ne moze da je pretesko. Omogucite invisible i onako sada ko da si vidljiv sa njim. Ide milijardu particles i vidi se po podu gde hodas kao mrvice xD. Bice pvpa sigurno.

Napravite da se odatle ode moze samo komadnom nmp /spawnn koja traje 15 sekundi da provale ovog necidljivog, a ne ovi rankeri instant tp.

Bilo bi extra kad bi dodali

Послато са PMT3157_3G уз помоћ Тапатока