[Factions]Prijedlozi

Zasto uopste moraju da igraju kao da neko nema obaveze pa da ima 24 h za igrice.

Pa kad su vec na serveru i ne rade nista nek igraju, sami ce da provale sta treba a sta ne

Zato sto ne igraju pojedine stvari i ne znaju…

[quote=“GreenLionHD00” post=129638]Zasto uopste moraju da igraju kao da neko nema obaveze pa da ima 24 h za igrice.[/quote]ne moraju da nolife samo jednostavno da igraju

  1. Za villagere se slazem , jednostavno nije lako naci selo , tj to je najmanje problem , ali npr odvesti seljaka do baze je malo teze ili sakriti ga svakako.
    Slazem se za spawner shop , msm da je to pod 8. svakako nema mnogo igraca koji prodaju spawnere , uglavnom grade farme i sve to.
    I mislim da je pod 9. ono za slik , 20% je previse , sa obzirom na to da imas 2-3% za 1500 sc poena na hubu , ali nije losa ideja , silk2 je vredan 3k sc poena je sto je veoma tesko da se zaradi , tj skupi a i preko 1,5m ja mislim da niko ne bi prodao silk2…
    Ja bi naprimer stavio 5% za dobijanje spawnera kad ga prokopam!
    Neke ideje su dobre , tj uglavnom sve mada ima neka nzm koja mi se nije svidela , svakako dobri primeri
  1. Stavljeno na razmatranje
  2. Mid season tako nešto neće biti ubačeno iz sigurnosnih razloga
  3. Već puca nakon 8 eksplozija TnT-a
  4. Odbijeno
  5. Već je cijele sezone ovako :slight_smile:
  6. hmmm razmislit ćemo
  7. Odužilo bi PvP
  8. Silk 2 bi izgubio smisao
  9. Odbijeno