Factions predlozi nesto najjace nemoras lockat temu

Napravili ste ekonomiju servera toliko groznu da nije opisivo dok ste je pravili ja mislim da ni jedan od vas što je radio na factions nije razmišljao ni sa 2% mozga nego je bilo ajde samo da ovo sve što brže završimo i koga boli patka što nikome od igrača neće biti zanimljiva igra.
Sve što ste uradili za ovu sezonu na factions je nerf buff i izbacili plugine i rename creatove.
I bilo bi fino da se može nazvati nešto novim opet ste isto sranje uradili sa kolačima samo -4$ i ako to igrači ne vole.
A da ne govorim kako farme loše rastu znači ja moram provesti 5-6 sati u wheet da napravim 100k da bih kupio 3 hoppera.
Ne kontam koja je pojenta sada spawnera osim za ftop vrednost vi stvarno mislite da će neko da udara ig spawnere 24 sata za neki 100k
Ako niste upućeni ig farme rade isto na 10 spawnera i 50. :slight_smile:
Vi ako mislite da server neće lagati opet od spawnera varate se pošto svi koji budu igrali za ftop ima da prave spawner boxove po 5k spawnera
plus da ne govorim ima ljudi koji ima da prave skeli grindere za fheads pošto ocigledno više nije natjecanje za ftop nego za fheads kada malo bolje razmislim gotov istu cjenu rankova smo dobili od fheads nego što sam winao sezonu plus da dodam od svakog fheads shopa 40 keyeva u scp.
Fixaj te ovu ekonomiju buffaj te cactus sell i sugar cane sell za 2-3$ više vratite creeper sell i ig sell popravite glupavi mob stack plugin pošto se više od pola mobova ne stacka i bolje ne može.
A za novi factions plugin tu niko nije razmišljao ja sada ako imam membera u f koji hoće bazu ja ne mogu njemu dati access na njegovu bazu ako ne enablam svim memberima pristup onda je bolje da svi prave različite f.ove ili ima da bude inside 24/7. Morate mlo vidjet oko servera

Održan je sastanak na našem TS3 serveru povodom Factions ekonomije!