E SAD MI JE DOSTA!

E SAD MI JE DOSTA!!!DANG2001 IMA NODU5, ZZIRPANDA13 IMA NODU5 VIDELI STE NA ONOJ SLICI KOJU JE SkySparlkez postavio!
Vi neslusate nista!Nezelite da ga ban-ip, iako ste rekli da ako vidite neki dokaz da zzirPanda13 ima nodu5 da ce te ga ban, imate dokaz koji je uslikao SkySparklez(monkeyboss)
ako ga sad nebanujete onda stvarno!

MENI JE TAKODJE DOSTA , BANUJTE IP DANGU I ZZIRPANDI , JEL OCETE DA VAM ODU SA SERVER 100 IGRACA OD KOJIH 10 KUPUJE RANK , JEL TO OCETE , VIDIM , HOCETE TO! DOKLE VISE OVO , AKO IH NE BANUJETE ONDA NEZ NAM VISE , VODIM SA SOBOM MOJIH 70 IGRACA KOLKO IH IMAM NA RELENTLES I KRAJ , STVARNO JE OCAJNO OVAKO IGRATI , DA IMAJU NODUS VEC 3 MESECA SVI PRIJAVLJUJU VI NISTA , NISTA! UZASNO JE , OCAJNO , NE ZNAM KAKO DA OBJASNIM , SRANJE JEEE SERVER TOKAD SU POCELI NODUS DA KORISTE , SRANJE!

EVO IDE VAM TAJ JEBENI VIDEO , DA VIDITE OVO JE NE ZNAM

Prvo hajmo ovako, svi vi koristite nodus i nemojte da jedete govna da ga nikad niste koristili kada znam da jeste.

dang2001 - PERM IP BAN
zzirPanda13 - IP BAN NA 12H ZADNJA OPOMENA!

Ukoliko se ponovi da zzirPanda hakuje pošaljite sliku, video bilo šta i biće banovan PERMANENT!

Batice e to je nesto , znam i ja sam imao nodus , i imam ga ali ugasen , ali nikada ne killam vec koristim opciju day i nista vise.
A zzir ce biti slikan ponovo , donisim sliku vrlo broz cim mu prodje ban , siguran sam.

Hhahaha pateticni ste luka mene udara isto sa nodus jebem li vas u usta owneri njega necete da ban zato sto vam placa a picke jebem li vas u usta BANUJTE MI IP jebem li vam usran server a ja mislio da kupim creatora!Ma server vam laguje ko picka zadnje od mene pozz

A luka nemoj da seres obukao sam dupliran armor i to na 64x puta jebali smo server imamo 10 staka ench jabuka a vi owneri mutavi lol a luka mi je polomio 64x armora odjednom u kurac nodusarcine i glupani

Ko te tako naucio da psujes?Ja se kontrolisem, iako imam kratke zivce!

Sve jedno bi izgubio tog Creatora pošto se igrači žale na tebe i kada si imao onaj Premium rank! Tako da evo ti razlog da štediš pare.