Dvostruka prijava

Ja ovo ne zelim da bude mesto za romane, kao ono ‘Prijava Fragger1’. Ja zelim da ovo bude pravi topic gde ce admini da banuju igrace!!
Ovako. Blizu /warp divljina (tacnije, pravo levo, odmah pored crvene linije) sam video ovo:

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/1303/2013-11-08_17.27.51.png

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/1303/2013-11-08_17.27.54.png

Da ne bude da se ne vidi, to je hamadxxx

Da to nije sve, pojavio se i ovaj citer:

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/1303/2013-11-08_17.28.29.png

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/1303/2013-11-08_17.29.28.png

Sve sam pokazao. TRAZIM BAN!

P.S. NE PISITE J****E ROMANE!!! (Izvinite zbog psovanja, ali ja iskreno ne zelim da se ovo razvije u rasprave!)

BTW, malopre je ta **CKA (Izvinte, ali iskreno!) JE DOSLA I REKLA MI JE DA IMAM CIT ZATO STO PADNEM A NE UMREM! JA NE MOGU DA VERUJEM KAKVA BOTINA, A NI OSNOVNA PRAVILA NE ZNA!
JOS DODJEMO POPADIJA I JA I KAMPUJEMO, A ON KAZE DA JE TO ZABRANJENO I DA CE DA NAS BANUJE!
IZVINITE, ALI JA GLUPLJU OSOBU NISAM U ZIVOTU VIDEO! OVIMA TREBA ZABRANITI PRISTUP SERVERU!!

P.S. Izvinite zbog Rage-ovanja, ali ja ne mogu ovo da podnesem!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Sve je tu.

Nego, kako to da imas durability i kompas? O.o

Forge + Optifine + ArmourStatusHUD + StatusEffectHUD + DirectionHUD + Damage Indicators + MC Capes + Animated Player Model + Improved First Person + bpkrsCore + RenderPlayer API
To je sto se ovde vidi, a imam jos ComputerCraft i WebDisplays modove :wink: Hteo sam da ubacim i Mob Amputation i Mob Dismemberment mod, ali to ne radi sa IFP modom… :smiley:

Nisam znao da server podržava modove!?
Ako je tako, nabaciću i ja sebi TreeCapitator, ako je moguće.

tako ti je to alarg al sta da se radi ne verujem da ce iko dobiti ban sad pred gr ali posle gr banovi ce se deliti i to zesce :smiley:

Dulje, Treecapitator ne radi, ovo su ti ThirdParty modovi, a ono je funkcijski (razumeces sta tacno to znaci kad budes programirao :wink: )
Ali, mozes da u McMMO-u uradis desni klik sekirom, i onda iseces najnizi log, i onda ti celo drvo padne :wink:
Iviasteru, molim se za poboljsanje! :slight_smile:

Razumem i znam sta su ThirdParty modovi i te stvari. Samo proveravam da budem siguran. Jer se desi ponekad da skinem mod ili neki dodatak a on ne radi iz nekog razloga i onda poludim ^^

Poslato sa nekog tamo Tapatalk programa :smiley:

trebas da budes ona strebercina kao alarg da mozes da skines sve moguce modove od jednom i plus igra bez lagovanja na losem kompu kao sto je i sam rekao da ima los komp :D… Sad ovo je bio kompliment nemoj da shvatis kao vredjanje :D…

Da, komp mi je krntija stara 9 godina, a meni MC na 20 modova ide na 30 fps na SinglePlayeru (koji je zahtevniji od servera pretrpanog igracima) na svim podesavanjima na normal… Da stavim na High, restartovao mi se komp jer procesor nije 64-bitni :frowning:
Na Serb-u mi ide na 40-tak frejmova :wink: Sve je u JVM argumentima (kaze vam strebercina Alarg :smiley: ) :wink: :stuck_out_tongue:

kako si instaliro 20 modova u jednom.ja instaliram rei minimap i optifine i mogu samo posebno da koristim.

Brate, kome to treba ima da se namuci da inst.
Ja volim proste modove. Imam shaders i optifine + faithful 32x32 i eto :smiley:

[quote=“Aljoksa” post=10290]Da, komp mi je krntija stara 9 godina, a meni MC na 20 modova ide na 30 fps na SinglePlayeru (koji je zahtevniji od servera pretrpanog igracima) na svim podesavanjima na normal… Da stavim na High, restartovao mi se komp jer procesor nije 64-bitni :frowning:
Na Serb-u mi ide na 40-tak frejmova :wink: Sve je u JVM argumentima (kaze vam strebercina Alarg :smiley: ) :wink: :P[/quote]

Ako je tvoj krntija…sta je onda moj xD igram sa od 5 do 13 FPS-a,a skoro sve mi je na najmanje jos ne koristim nijedan mod…ladno koristim 100% procesora dok igram minecraft…komp mi se crash-uje kad ukljucim skajp i LeaugeOfLegends u isto vreme…sad pogledaj sta je krntija xD

[quote=“NightKiwi” post=10297]
Ako je tvoj krntija…sta je onda moj xD igram sa od 5 do 13 FPS-a,a skoro sve mi je na najmanje jos ne koristim nijedan mod…ladno koristim 100% procesora dok igram minecraft…komp mi se crash-uje kad ukljucim skajp i LeaugeOfLegends u isto vreme…sad pogledaj sta je krntija xD[/quote]

Amd 1.6 GHz jednojezgrani procesor
2 GB DDR2 RAM-a
Nvidia GeForce GT210 GDDR3 1GB (Imao sam neku integrisanu ali ona je crkla kad sam probao da igram CoD: MW2 :stuck_out_tongue: )
500 GB HDD
Napajanje ne znam :frowning:

U Dr. Technu sam video isti moj, samo je procesor dvojezgrani, kosta 17000 dinara! \O.O/

Procesor-najgori moguci (mrzi me da proverim kako se zove)
2GB DDR1 RAM-a
Nvidia GeForce neznam ni ja koji(najbolji koji sam mogao da nadem za moju maticnu plocu)

Sve mi laga xD

Aleksa ti ces ionako kupiti masinu za gejming :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Pa i ti ces… :slight_smile:
NightKiwi DDR1 skoro ne postoji, nefunkcionalna je i ne radi UOPSTE sa GeForce karticama… A da je ima, pre bi bila 128+128 MB uparena :slight_smile: Ne izmisljaj :wink:

Ajde da se vratimo na temu: STA JE SA OVIMA???

[quote=“Aljoksa” post=10309]Pa i ti ces… :slight_smile:
NightKiwi DDR1 skoro ne postoji, nefunkcionalna je i ne radi UOPSTE sa GeForce karticama… A da je ima, pre bi bila 128+128 MB uparena :slight_smile: Ne izmisljaj ;)[/quote]

Ne izmisljam nista…imam komp koji je DDR1,Graficku GeForce…Ranije sam imao komp DDR2 sve je bilo normalno…udario grom u trafo stanicu…bio mi ukljucen komp i crko…pa su sklopili naj jeftiniji moguci…posle sam kupio graficku i rame…skoro je nemoguce naci ih(rame…ako hoces slikacu i pokazati ti sta imam u sistemu

Zato kad Aleksa kupi kompijuter imace jedan od najjacih kompijutera u Vojvodini . Realno :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk