Dukac Event Menager-Moderator

E ljudi sad ja ovo pisem posto bih voleo da postanem moderatr jer sam poceo ovih dana da pravim evente samo sto mi nedostaje npr. /broadcast da bolje razglasim.Ovu temu sam otvorio i zato da bi drugi igraci kojima su se svideli moji eventi glasaju za mene da postanem event menager.I jos da dodam da sam veoma redovan na sereveru mozete da se uverite pitajte neke igrace.A i ja bih da postanem moderator zato sto server jako laguje a ja sam jako redovan mozete da pitate bilo koga imam i nekoliko screenshotova kako sam ostao do 3 ujutru.

JA GLASAM ZA DUKCA DA ON BUDE event menager,STALAN JE IGRAC,MENI SE SVIDELO KAKO ON DAJE EVENT MENAGER TAKO DA DUKAC CARRRRRR.
GLASAM ZA TEBE

Glas za tebe! :smiley:

dajem dukcu svoj glas! :smiley:

ja glasam za dukca,lik je extra dobar igrac i tako… sve u svemu cool lik :slight_smile:

Popravi atkivnost i moje DA imas.

Da od mene ali vec su odluceni event manageri. pozz.

Hvala svima koji mi daju da i alexa_00 kako da popravi aktivnos zar nije dovoljno ovoliko npr od 8:00 do 23:00 mozda sa nekoliko kratkih pauza.

Evo slike kako sam sam na srw u 3

Pa prvo, pokazi tu aktivnost na forumu, na serveru je vec imas, nadam se da si me razumeo sta sam ti rekao :slight_smile:

Da bi dobio moderatora nije dovoljno samo odrzavati evente i davati iteme drugim igracima,potrebno je veliko iskustvo sa rankovima i aktivnost na serveru i forumu, u ostalom neodlucujete vi o moderatoru nego owneri servera!

Lepo receno TNT :smiley:

Idemo lock ovoj temi ako vidim da jos neko se prijavljuje za mod-a dobija ban na 3 dana.Jer kad bude bilo vreme batica i manic ce napisati ko ce biti mod a necete vi da ih prisiljavate tako sto ce te post ovde i traziti mod-a i ostali glasati za vas.