Dreygo unban - validni dokazi

Vaš nick: Dreygo
Server: Global
Razlog bana: Nedozvoljena sredstva
Trajanje bana: Temp
Vreme bana: Pre 2 dana
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Kao prvo, anti cheat je mene detektovao za MINIMALAN velocity, sto ne znam kako, posto je maximalan velocity u novijim verzijama 5.6 metara(blokova)/sekundi dok se trci ili vam 20.2 km(1000 blokova)/sekundi, takodje zanima me koliko sam se kretao i kojom brzinom.
Dokaz da ne ulazim preko clienta:

Molim da Muhamed pregleda ovaj video i da pogleda da li u vreme snimanja tog snimka anti cheat prikazuje neka nedozvoljena sredstva ( velocity kao sto je muhamed naveo ).
PvP je isti u klipu i tokom cele nedelje dok me je anti cheat detektovao. Drugim igracima dajete 2 sanse jer je anti cheat pogresio, zadubite se i pogledajte da li je i sad to u pitanju, valjda vam je obaveza da pruzite svu potrebnu pomoc svojim memberima, zar ne?

Nemoj da hakujes sledeci put i da govoris drugima da hakuju. Screenshot by Lightshot nije to lepo od tebe :frowning:

Da gveki, jer sada ako si previse dobar u pvpu mora da citujes, samo nemoj da teras komplekse i nemoj da punis temu, muhamed ce, nadamo se , da se potrudi i da vidi u cemu je problem.

Unban zahtev odbijen po ne znam ni ja koji put. Sa ovom temom si okončao sebi suspend sa foruma.
Odgovor si dobio na discordu.

Lock.