Dragi Serb-ovci !

Nas server treba da bude sto lepsi i sto bolji !
Zato se mi trebamo ugledati na najvece servere na gametrackeru !
Mada , ne treba sve da uzimamo od njih , nas server treba cak i da je specijalan na svoj nacin !
Treba da se uklone svi bug-ovi , sve greske , svi plugini koji laguju , da se zamene mozda :slight_smile:
Ali kao sto znate , to je sve Manicu i Batici na grbaci !
Tako da mi treba vasa pomoc !
Zelim da ovde , ispod svako napise neki bug , da neku ideju , predlozi nesto za nas server , neki plugini itd…
SERB-CRAFT mora biti sto bolji !

Vas Ender111

Pa imam ideju ali neznam dal ce vam se svideti.Ovako postoji jedan Citizens plugin koji sam isprobavao, moja ideja je da ubacite taj plugin i da stavite nase statule (statule rankova) evo pa pogledajte kako to izgleda http://www.youtube.com/watch?v=HuESYV_VD-A pogledajte ovaj tutorijal!

Izvini , ja znam taj plugin , ali za sta je on nama koristan ? ti to moras objasniti :slight_smile:

Pa koristan je za zabavu :slight_smile: i za zezanje drugih igraca naravno sto niko nece raditi od Ownera i opova :slight_smile:

Trebaju nam plugini od kojih imamo korist :S Od ovog nista specialno :frowning:

Ali hvala !

Evo ti resenje za sve to lepo uzmu neki hosting i placaju i nece biti lagova…

MA NIJE SAD SAMO TO PROBLEM , SERVER MORA DA IZGLEDA I DA BUDE COOL :slight_smile:

od ovoga samo mozes povecati lag…
Pa mislim da nema plugina koji bi se mogli dodati :confused:
Uglavnom to je sve ,svakim dodatnim pluginom povecali bismo dodatno lag…
Plugine treba izbacovati
Predlozite nepotrebne plugine :smiley: :

Danilo , neka brisu i ubacuju nove !

Ali ima li neko neku ideju koja nije samo o pluginima ? :slight_smile:

Zelim da prijavim bug na serveru kada polimim neki blok nebitno od cega on se opet vrati i tako nekoliko puta
toliko od mene … za plugine cu pogledati pa cu vam javiti :))

Pozz

Sve je sređeno!