Download Minecraft (Novi launcher)

Crackovan launcher za sve verzije Minecraft-a, ima do 1.12.2+. Datoteka nema virusa! Napravite backup starog .minecraft foldera!

NOVO! TeamExtreme launcher koji 100% radi na svim windows sistemima!
KLIKNI OVDE!

[confidential]Još launchera:
[spoiler]
KLIKNI OVDE!

[spoiler][/spoiler]

Minecraft 1.6.1 launcher za WinXP

[spoiler]

[/spoiler][/spoiler][/confidential]

Evo ovaj zagarntovano nema virus i radi!

Epa vidiš meni taj ne radi. Ovaj je sa instalacijom. Instalira se u .minecraft i isto radi kao i oni prethodni :wink: Svi serveri su ti sačuvani

Meni ovaj isto radi , mada sta ima veze , bitno da radi :stuck_out_tongue:

Imate alternativu :slight_smile:

Batice skinuo sam ovaj tvoj launcher i sve radi jedino neradi prevod to jest nemogu da prebacim sa engleskog na nas ili bilo koji drugi jezik ja pritisnem srpski pa done i nista se ne desi ostane engleski, pa moze li to kako da se rijesi? :frowning:
Mogu ja i engleski ali bolje mi je kad je na nasem jeziku.

sve sam uradio ali de mi je minecraft ikonica na dektopu

loco ako imas windows xp kao i ja nece da ti radi.Imas ikonicu u .minecraft ,ali nece da otvori.
Sad cu da postavi msliku sta mi iskoci

Ikonica treba da vam bude u start meniju. Kao da je instaliran program. Videću za prevod hvala na informaciji!

Ikonica se nalazi i u .minecraft i na ,Start-u’’
Ali ja kad zelim da udjem u minecraft iskoci mi ovo:
http://www.dodaj.rs/f/45/bv/3e0Xv2dm/untitled.png
(isekao sam sliku da manje zauzima i samo to mi iskoci kad zelim da udjem)
(nisam upload sliku preko serb community posto nece da se doda ova slika nzm zasto verovatno ne moze bmp fajl slike :slight_smile: )
Molim vas ako neko moze da mi pomogne
Hvala unapred !

nedyarb01 samo na google ukucaj Cracked minecraft 1.6.1 launcher i instaliraj,ako ti ovo idalje ne radi

Probacu,Hvala :smiley:
Kad zelim da udjem na baticin launcher iskoci mi to sto sam pokazao u slici

E ali andrej nzm u koji link da udjem i skinem ako budes mogao posalji mi (preko skype) :smiley:

Meni perfektno radi baticin launche,odlican je (samo sam moro da cekam sat vremena da se skine promenio sam internet pa mi je sad brzina neta 0.12 Mb :S ,trebalo bi da danas ili sutra bude 10Mb samo da nameste u sistemu SBB-a)

Meni ne radi taj luncher pokazao sam i sliku
,ali evo poslacu je opet
www.dodaj.rs/f/45/bv/3e0Xv2dm/untitled.png
mozda ne radi taj luncher na windows xp,nzm,ali u subotu kupujem novi komp i instaliram windows 7,yeees,posto mi je preslab komp :smiley: malo jace igrice mi laguju,a sad kupujem jedan extra komp tako da cu imati windows 7

I da suput nightkiwi meni je brzina neta 100.0 Mbps :smiley:
Imam ADSL internet :slight_smile:

jesili pokusao da kliknes “X” umesto “OK”…ja imam windows XP i radi…kad ukljucim minecraft koristim 100% CPU-a ali ne baguje,ja dobijam novi racunar i sobu za 3 meseca(blago tebi).

Probao sam i da pritisnem ,X’’ ali isto je kao i da sam prisinuo ,OK’’ :frowning:

mislio sam posto pise da ce ako kliknes “OK” iskljucuje aplikaciju(trebalo bi onda da "X’ bude otkazivalje iskljucenja)

E Batice,jos nesto da ti prijavim nema mi zvuka :frowning: .

Jesam li ja jedini kome radi launcher?..jesi li proverio opcije u minecraftu?