DOKLE VISE!?!?!??!!?

Zwork99 je kupio kreatora i u poslednje vreme se mnogo ku*ci!

Ima nodus, koristi fly set 10 da bi prosao kroz vrata i poubijao nas!

Dokle vise ce ovo da traje?? Jednom cu se ozbiljno iznervirati i okanuti se i servera i svega!

SLIKA:

Ako ovo nije dovoljan dokaz da ih banujete, ja vise ne znam sta hocete. Mozda i muzicku zelju!?!?!?!?

Pa stvarno ceo server NODUS!

E moj Cogu, sad si pokazao da koristis NODUS, vide se uvelicana slova a to je NODUS…

OVO NIJE NODUS OVO JE TEXTURA , opet si faliovao alexa.

A bas sam ja mislio da prijavim zworka al vidim da je to cogu uradio , uzgred zwork pojede gold paple stane u cosak , kuca /fix all pa nastavi , nije fora -.-

E bas tako! Ubili bi smo ga 20 puta medjutim on uradi lepo /fix all, nastavi da se bori, kad je skoro mrtav on predje u gm -.-! Nije fer prema pocetnicima!

P.S. Alexa jeste to nodus kako da ne, al sta ako su meni mozda pogaseni bindovi i iskljuceni gui prozori!

Pa sve jedno laguje srw sa ukljucenim NODUSOM!!!A Lukapn00 nemoj ti meni to je textura, to je nodus!

Dosta ! Ajde da predjemo na temu sa ovim CITERIMA!

daveandnick to je textura nemoj da me ucis , znam i koja je textura , mogu se videti slova koja imaju totalno drugaciji font , i nemoj da se*es balavcu jedan vise!

Nepostoji takva textura, to je prosto receno NODUS,a i za tebe imam dokaze da imas Nodus, ali o tebi necu u ovoj temi!

Cogu i ako nije nodus nesmeju takva slova jer mozes tako da vidis kroz zidove imena A TO NESME!!!

Alo balavci , decurlijo , pogledajte daveandnickov profil na yt , samo o nekim hakovima… a kao da je bar neki haker nego samo nesto kenja kako zna ovo ono , balavci imate pravo da cutitte ubaci bilo koji of medieval textura i videces da je texturepack , a ti i bez nodusa mozes da vidis kroz zidove -.-

A ti si malo nepismeno dete koje voli da umislja da je decak koga svi brane… xDD

A i sve jedno ti nemas mozak ni da snimis, ni da napravis svoj kanal, tako da ucuti!

E Luka ae cuti dosadan si :stuck_out_tongue:

IDETE MI VIŠE NA KURAC
Od sada niko neće biti banovan kada 2 ista igrača konstantno traže da ga banujemo pošto je dečko jak i velika vam je konkurencija kod fakcija pa onda brže bolje prijavite ga ownerima kako bi ga skinuli! Pod 2 ista igrača mislim na Cogu i Lukapn00

Luka ubeđuješ se da na slici nije nodus a jeste… Zar ne misliš da bi ti trebalo da dobiješ ban!?