DOKLE CE OVO BRE !!!!!

Vidim igraci se zale los server ovo ono ali nije los server niti bilo ko drugi nego [Manic12 i Batica i ostala ekipa]unisten je server cutio sam sve dok nisam video H.H poruku da je dobio ban zbog TPa dokle vise banovi sa glupim razlozima imate /kick i /mute !!! Opomenite ih i budite aktivniji vise na sajtu MODOVI UDJU na 10 min izadju !!! Dokle vise da se uvlacimo u bulju manicu i batici da bi dobili rank !!![I ja sam se uvlacio pre da znate ali nisam ga dobio zato nego zbog konkursa i aktivnosti na forumu] JA OSUDJUJEM vlasnike i modove sto rade svoj los posao i plugin sto bana zbog ip-a !!! Zato sto lepo ako vas neko smara ili nesto drugo imate /mute i /kick i opomenu ne resava se sve banom !!! MOLIM LEPO i nije sve u novcu da dobijate trudite se malo[Znam da se trudite oko plugina i to da ubacujete ali potrudite se vise ove modove stavite da budu aktivni da pomazu serveru a ne da kazu ne smaraj ili da se ne odazivaju !!!] Serveri mogu mnogo bolje biti ako shvatite ovo ozbiljno[po meni nisu ozbiljni modovi niti vlasnici] !!! Sto se vise budete trudili vise igraca !! udje igrac na server pita nekog vlasniak ne odgovaramu ili mu odgovori posle 30 min nadjem koje komande nema napisem vam sinoc na roleplay nista niste uradili dok jovic nije otisao gore i javio vam… !!! I kakav je onaj automessage Allternate prodaje cevape i ne znam nadalje kako ide !!! Ako niste primetilii neki igraci su otisli sa servera… !!! Dzabe reklamiranje i sve ostalo kada vi i modovi nista nece pomognete igracu i ako trazi iteme kazite ne delimo iteme a ne da ignorisete !!! I modovi vrlo malo su aktivni !!! i nista i ocekujete da vam serveri budu puni pa trgnite se !!! Skinite mi i rank ali ja vise da cutim necu jer jbt gle sta napraviste od servera sad je roleplay onako pun a survival prazan znate sta to znaci da isti igraci igraju na oba servera !!!

Ja se slazem i MORA DA BUDE GLASANJE ZA MODERATORA BRE!MORA DA BUDE VISE ANKETI MORA DA BUDE VISE MODOVA!MORA DA BUDE AKTIVNOSTI JEDINI KO VODI OVAJ FORUM JE ALCATRAZX!NIKO SE NEPONASA NORMALNO SKINITE MI RANK AKO SAM NESTO LOSE URADIO ALI SERB-CRAFT MORA DA BUDE PUN NA OBA SERVERA SAD JE NA SURVIVALU 0/50 A NA ROl3PLAY 22 NEMOZE TAKO MORA DA BUDE AKTIVNOSTI DA POMAZEMO NOVIM IGRACIMA BATICA I MANIC ODGOVORE POSLE 1000000000000000000000000000000000 MINUTA NEMOZE TAKO MORA ODMA DA SE ODGOVORI NEMOZE DA BUDE MANJE IGRACA NA SURVIVAL SERVERU(opet to kazem) I SVAKI IGRAC ZNA DA SURVIVAL SERVER TREBA BITI PUN JESTE DA NEMA lAGOVA ALI NEMOZE OVAKO DALJE!IMATE PLUGIN KOJI BANUJE ZATO STO NAPISETE &4 MISLIM DAJ BRE NEMOZE TO TAKO IZBACITE TAJ PLUGIN! I DOSTA BRE VISE SA OVIM SR****A!NIKO NIJE ZADOVOLJAN A ONI KOJI IMAJU MOD-a NJIH BOLE UVO ZA CEO SERVER SAMO IM JE BITNO DA IMAJU MODERATORA+NISU AKTIVNI NA FORUMU BATICA I MANIC RAZUMEM VAS DA MORATE DA POBOLJSATE SERVER ALI DAJ BRATE SA NAMA DA UNAPREDITE SERVER NEMA ZABAVE NEMA AKCIJE NEKE NEMA PVP-a VEC DANIMA U PvP-areni NEmA NICEGA VISE POSLE GLOBALNOG RESTARTA!!! DOSTA JE VISE BILO OVIH MoDERATORA KOJI NISU AKTIVNI NA FORUMU I NIsU nA SERVERU!!!DAJ MALO PROMENITE MODERATORE !!!

Ovako razumem ja da vama nsto smeta ali procitajte ovo. Ovako, ne mozemo svakome da damo moderatora moze da budu i konkuriss i sta hocete ali moderatora ne moze neko da dobije koga znam dve nedelje. Ne moze to kako vi hocete. A to sto ignorisem ne znaci da nisam aktivan nego jednostavno pise za vise informacija kontaktirajte ili odite na sajt. e sad sto neko ne zna da ode na sajt nisam ja kriv i sto ne zna da se registruje. Server nije unisten nego je problem to sa moderatorima. Ja znam da je to problem. Jel smo dali bili Juzbi moderatora izgubio se posle dva dana a mogao je da unisti sve. Zato jednostavno ne mogu da verujem svima vama a nimalo onima koje vidim prvi put jel ne znam kakvi su. Bilo bi visem oderatora kad bi neko iz kraja bio normalan kod mene pa da budu aktivni i tako to. Ovako je malo teze jos je sad i skola i mora da se uci i sve to. Ja i Batica smo slobodni petkom subotom i nedeljom. A vas bas briga, i treba da vas bude briga vi hocete da igrate normalno. Mi se trudimo, rankovi ne moze besplatno to sam rekao, a za moderatore cemo da vidimo ali neko koga ne znam dugo sigurno nece biti moderator.

Nije razlog za svadju , samo sredite malo survival , i recite nekom da navuce malo igraca :wink:

Manicu ja shvatam da nemozes nekome ko je prvi put na serveru da das Moderatora nego onome ko je aktivan, kome stvarno verujes, da nece da banuje bez razloga, da nece neznam ni ja ako ima komandu /manuadd da se premesti u Ownera i da sebi op-a znaci moras nekom da das i stvarno moras da budes siguran u to ako nebudes siguran nemoj nikome davati jedini normalan moderator il op sve jedno kako se kaze je Delija_1998 on je najnormalniji on se nikad nezali na forumu je dovoljno aktiva ne banuje igrace bez razloga znaci odluci da ih bude vise!Nemoj davati npr. milanpro jer je on nesposoban nije aktivan samo banuje igrace naci moras ti to da razmislis [SAM]…Toliko od mene.

Molim vas sve , da se ne nervirate , da ne se*ete vise , nabavite igrace , samim tim sto se stalno svadjamo i sto imamo pedeset podeljenih servera kvari nas community !
Postoji srpski server , koji necu da imenujem , Koji je na GameTrackeru najbolje rangirani od srpskih servera , ima samo jedan server , ima VISE moderatora , sve se sredjuje u roku od 1 dana , itd …
Ako hocete visu popularnost i rank , morate da sredite neke stvari .

Oni imaju samo 1 aktivnog i pravog mod-a to je delija i niko vise za razliku od drugix servera koji imaju vise modova kao sto je rekao ender … Na drugim serverima prob se sredi u roku od 24 h dok neki prob na serb-u moze i da potraje vise dana. I sta to moze da nam govori ?

To moze da nam kaze da Batica i Manic nemaju dobre moderatore koji mogu da srede problem u roku od 24h.:slight_smile:

Ne samo to nego da se ne trude dovoljno za server… I onako delija udje dnevno na 10 min od kad je Roleplay samo tamo pika :stuck_out_tongue: [nemoj delijo se uvredis ti si bre najbolji mod nego steta sto nema dosta likova poput tebe :frowning: ]

E blago meni ocrni ste me do kraja… a sad i ja malo da se napisem posto mi se smuclio od ovih vasih kilometarskih tekstova…

"Meni je stvarno zao, ali ja nemogu da budem aktivan na serveru ili forumu sledecih… bogami 2 meseca… Spremam se za prijemni i to 2 zato sto moj prijemni koji ide pre onog na kraju skolske godine jer zelim da udjem u Vojnu Gimnaziju (pa se radi prijemni pre) moram da vadim dokumentaciju do kraja marta, da nisam osudjivan, izvod iz maticne knjige rodjenih itd… Onda moram da ucim za takmicenje iz geografije, jer sam prosao na opstinsko, moram u maju isto da se spremam i za takmicenje iz matematike, moram da radim na projektu za takmicenje iz programiranja, moram da uradim referat na temu “Broj Pi” za Centar Za Talente BGII onda su mi se jos i ovi moji popeli na glavu sa nekim softverima… Danas ceo dan pravim jbne programe i jebem se sa njima… evo vidite sad ce 3 sata a ja sam jos na kompu, odlucio da malo vidim sta mi rade SERB-ovci… Uz sve to, ove nedelje imamo pismeni iz srpskog, sledece iz mate a posle jos koji. Moram i da se spremam i za kontrolne i usmene vezbe, sad u sredu ce me pitati nastavnica tehnickog, a moram jos i vezbe snage i kondicije da bih postigao neke dodatne “poene” za VG … Meni je stvarno zao… Batice, Manicu, Delija, Alca … SVI VI ali ja stvarno ne mogu MC nigde da svrstam u svoj plan…

No opet samo da kazem Manicu da ako je i dalje zainteresovan za pravljenje SERB-Craft RAP da cu mu ja napraviti animiaciju… neka smatra to poklonom od mene… Inace poceo sam da pravim i jednu igricu kao MC (… Dumb Idea Right?) i nadam se da kad je zavrsim da cu moci uz par promena da je dodam i kao SERB-Craft MC Game u kojoj ce SERB craft imati svoju igricu (Bice to kao MC sa Creativeom, sem sto ce svi moci da imaju sve blokove tj, svi ce biti creative, nece biti endless svet neko ce biti tacno ogranicen, i texture blokova ce bitu u visokoj rezoluciji! Pro zar ne ?!

Koliko znam delija je isto osmak, ja neznam kako on uspeva da obilazi sever i sprema prijemni ali verujte nije lako …"

Za sve vas SERB-ovce vas LOLER!!!

Isti slučaj i ovde kao i sa Lolerom… Što se tiče H.H. ne može on da se ponaša kao klinac i da mi pošalje jednom TPa i ja ga odbijen kažem u areni sam, on počne da piše u chatu PRIHVATI PRIHVATI PRIHVATI i onda da spamuje /tpa Batica 100 puta i da zabada server.

JOŠ NEŠTO:
Alcatraz javi mi se na TSu ili facebooku da ti kažem nešto!

E blago meni ocrni ste me do kraja… a sad i ja malo da se napisem posto mi se smuclio od ovih vasih kilometarskih tekstova…

"Meni je stvarno zao, ali ja nemogu da budem aktivan na serveru ili forumu sledecih… bogami 2 meseca… Spremam se za prijemni i to 2 zato sto moj prijemni koji ide pre onog na kraju skolske godine jer zelim da udjem u Vojnu Gimnaziju (pa se radi prijemni pre) moram da vadim dokumentaciju do kraja marta, da nisam osudjivan, izvod iz maticne knjige rodjenih itd… Onda moram da ucim za takmicenje iz geografije, jer sam prosao na opstinsko, moram u maju isto da se spremam i za takmicenje iz matematike, moram da radim na projektu za takmicenje iz programiranja, moram da uradim referat na temu “Broj Pi” za Centar Za Talente BGII onda su mi se jos i ovi moji popeli na glavu sa nekim softverima… Danas ceo dan pravim jbne programe i jebem se sa njima… evo vidite sad ce 3 sata a ja sam jos na kompu, odlucio da malo vidim sta mi rade SERB-ovci… Uz sve to, ove nedelje imamo pismeni iz srpskog, sledece iz mate a posle jos koji. Moram i da se spremam i za kontrolne i usmene vezbe, sad u sredu ce me pitati nastavnica tehnickog, a moram jos i vezbe snage i kondicije da bih postigao neke dodatne “poene” za VG … Meni je stvarno zao… Batice, Manicu, Delija, Alca … SVI VI ali ja stvarno ne mogu MC nigde da svrstam u svoj plan…

No opet samo da kazem Manicu da ako je i dalje zainteresovan za pravljenje SERB-Craft RAP da cu mu ja napraviti animiaciju… neka smatra to poklonom od mene… Inace poceo sam da pravim i jednu igricu kao MC (… Dumb Idea Right?) i nadam se da kad je zavrsim da cu moci uz par promena da je dodam i kao SERB-Craft MC Game u kojoj ce SERB craft imati svoju igricu (Bice to kao MC sa Creativeom, sem sto ce svi moci da imaju sve blokove tj, svi ce biti creative, nece biti endless svet neko ce biti tacno ogranicen, i texture blokova ce bitu u visokoj rezoluciji! Pro zar ne ?!

Koliko znam delija je isto osmak, ja neznam kako on uspeva da obilazi sever i sprema prijemni ali verujte nije lako …"

Za sve vas SERB-ovce vas LOLER!!!
Nisi onda spreman da budes mod na serb-craftu jer ja nisam govorio da si ti los mod ili bilo sta nego nisi aktivan…

Nisam, nisam spreman … nisam spreman samo sam MOD 1 godinu…