Dobio sam mac ban za nedozvoljena bez razloga

Vaš nick:JettEvolve
Server: skp
Razlog bana: nedozvoljena sredstva
Trajanje bana: perm
Vreme bana:22.11.2022 23:31h
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan:zato sto sam dobio ban bez razloga bukv malo tryhard i tjt banovao me je moderator po imenu Lestrq koji kada ga bilo koja osoba ubije a no hita ga 3 puta minimum ili jace uvek dobije ban za nedozvoljena i nisam jedini igrac koji je dobio isti takav ban jos pritom ja sam sc prijatelj i ja valjda koliko to znam da ne bih smeo da koristim ali svakako ja to u zivotu nisam koristio niti cu jer mi to ne treba. Znam dosta osoba koji su dobili ban bez razloga za nedozvoljena a ista situacija npr Zile42 hwley 220 itd… nbtno sve u svemu ja mislim da bi bilo pravedno da vratite stari sistem dok je bilo ss-anja jer ovako nece nigde dogurati osim manjku igraca i to postenih igraca… ili barem stavite moderatora koji zna pvp i koji zna kad koji igrac cituje ili bilo sta da to gleda a ne nekog ko nema pojma o tome ili ako vec to radite onda barem dajte nama dokaze gde se vidi da mi imamo kako vi to nazivate “čit” jer to bi bilo onda pravedno. A i zaboravio sam jednu stvar ac(anticheat) je konstantno upaljen bio na koji god podsrv bio tkd…
Hvala :heart:
Vas 00glock(šmeker) aka JettEvolve :heart:

4 Likes

Риспект за брата и управу је све што је написао:cold_face::underage::crocodile::hot_face:

Pozdrav!

Zahtev za unban je odbijen.