Dobio sam ban kao zbog laze uplatnice ?

Pa jeste prava uplatnicu, ali ja nista ne vidim na uplatnici niti je na Online Ebanking stiglo ista sa imenom koji je naveo u potrvdjivanju kupovine tako da je zbog toga dobio ban, cekam sliku izbliza ili objasnjenje zasto novac nije stigao vec nedelju ipo ?

brate manicu12 ja sam uplatio i sve to telefon mi je crko i nemogu da slikam posto mi punjac nesto crko pa nemogu da slikam i da prebacim na komp i nemam sa cime da slika ? nzm sta je stvarno bilo lepo sam dao pare i sve to? Voleo bi da dobijem unban posto je serb craft dobar srw i oduvek ce biti dobar?..I zato sam uplatio creatora.

Pa uzmi neci mobitel ili aprat pa slikaj.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Pravda za Kicu (theconotron-a) :smiley:

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

I call bullshit.
Tvoj je server Batice. Radi ti sa njim šta god hoćeš ali meni ovo izgleda na običnu prevaru.

sta je bre bilo imas li nek problem ? premem te u pvp svaki dan dule a sad vamo nesto komentarises cuti bre i pokrise se usima ?

Prvo, nauči da pišeš. Drugo, ja pvp ne igram. Treće, vrlo slabo i dolazim na server. Četvrto, da, imam problem.
Vrtiš priču o uplatnici i izgovaraš se na glupave načine. Sigurno ima neko od tvojih, ili rodbine ili drugova kameru na telefonu pa da uslika. To je najmanji problem. Još veći problem je to što je Manic rekao da mu ništa nije stiglo na račun. Što samim tim podržava činjenicu da je uplatnica lažna. Smiri hormone i poštuj druge koji ti govore šta da uradiš. To je za tvoje dobro.

Theconotron nemoj da se svadjas sa svima. jerr sve vise pokazujes da si dete od 11 godina

The Reds Will Rise AGAIN!!! CCCP!

AHahah ako je ono lazna uplatnica ja odoh da se ubijem ima i pecat i sve, pise kako treba.

Lukapn neseri bre ti imas 10 godina tvoj mi je drug reko idi popi casu mleka i legnu u krevet ?Vamo se ti mesas sa nama sta vise ti imas neke tvoje bolesne komentare koji prikazuju da si ti mamina maza od 10 godina? I nekomentarisi vise bilo sta ?

Niko te ovde ne shvata ozbiljno Conotron.
Kao prvo, tvoja gramatika (a verovatno i rukopis) je katastrofa što pokazuje da si verovatno ili još uvek mlad i verovatno loš učenik koji ne pazi na časovima srpskog jezika ili jako loše vaspitano dete kojem je dato sve na tacni. Kao drugo, možeš slobodno da odeš da uradiš šta ti je po volji, jer niko od nas koji smo videli tu sliku koju si objavio sa takozvanom “ispravnom uplatnicom” neveruje da je to ispravna i prava uplatnica. Kao treće, prestani da prozivaš i vređaš ljude koji ti govore šta da radiš ako hoćeš nešto od njih.


Manicu, da se ja pitam, proveri još jednom na računu da li je nešto stiglo i pod kojim imenom (proveri koje je njegovo ime) a ako nije ništa stiglo posle nedelju dana to znači da je to to. Nema unban i više sreće drugi put. Takođe bi mogao malu tu po forumima da počistiš nepotrebne postove i malo podeliš upozorenja neka se narod malo udostoji i poštuje druge korisnike. Ako ne, onda idu banovi na forumima.

Naravno da smo proverili. Da nismo ne bi bio banovan.

Odlično. Sada poradite malo na onom drugom predlogu što sam predložio.

Dulje, ne smaraj. Emir i Ahmed su novi ovde a k***e se kao da su od bete 1.8.1 (Ja mislim da je tad osnovan server). Ja licno mislim da SVI mi treba da dobijemo opomene, ali Emir i Ahmed posebno.

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Dobro, neću. Pod uslovom da prestanete uvek da se svađate i prepunjavate rubrike nepotrebnim glupostima.

Aleksa nube ja nisam nikog vrijedjao na nacionalnoj osnovi, dok ti jesi. Ahmed nije opste psovao izuzev u jednom postu kad je reko da nas sve nabije na kur*c jer mu je dopizdelo nase svadjanje. Ti bi prvi trebao da dobijes opomenu pa tek mi. Dulje skidam kapu :wink:

Tapatalk-bez tebe bi bilo tesko…

Aljoksa ako mislis da ja trebam da dobijem opomenu OK.To je tvoje misljenj,ali mislim i znam da nisam psovao i vrijedao.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Dulje najpismeni si.Car si!!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

I zaboravio sam da kazem da ja nisma nikog vrijedao nikako,a pogotovo ne po nacionalnoj osnovi.Ja sam iz BIH i musliman sam.I ne stidim se toga.Ako se to nekome ne svida dat cu mu profil facebooka i rijesit cemo to oci u oci,a ne navlaciti se po forumima.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Mala napomena: Ako vas mrzi da čitate, možete odmah da odete. Ako vas ne mrzi da čitate, onda se nadam da će ovaj “zid” teksta malo da vas urazumi.

Nisam ja najpismeniji i nije uopšte bitno sad ko je pismen ili nije. Problem je u tome što 95% vas/onih koji su sada na forumu, do sad nikad nije bilo na nekom drugom forumu neko duže vreme. Problem je u tome što niko ne poštuje forumska pravila. Još uvek mi nije jasno zašto neko nije napisao pravila po kojima se vodi ovaj forum. Tako da, ako nema pravila očigledno je da će biti anarhije. Jedina pravila koja sam uspeo da nađem su ovde ali ona nemaju nikakvu globalnu svrhu jer su određena na samo jedan deo foruma. Takođe me nervira to što se uvek samo svađate. Retko kad vidim da neko ustvari pomogne umesto da popravlja gramatičke greške (khm… Aljoksa na tebe mislim.) ili odmah proziva nekog na neki način i provocira ostale da se svađaju. Razumem kada neko trolluje ali ovo je previše. Ako ste vi žrtva tog provociranja ili prozivanja, šta sad s tim? Koga briga. Zašto uvek morate sipati ulje na vatru? Niko ne želi da se svađa. Ako vas nešto nervira; smirite se, ostavite normalan komentar i ignorišite. Najlakše je ignorisati pretnje, provokacije i koje-kakve prozivke. Nikog nije briga. To je najčistiji oblik trollovanja. A ako ne znate šta to znači, evo sad ću da vam pojednostavim. Trollovovanje (takozvani Trolling na engleskom) je kada jedna (prva) osoba “potpaljuje” drugu osobu i čeka da vidi njihovu reakciju da bi ta prva osoba mogla da nastavi da živcira i manipuliše njegovom žrtvom (drugom osobom). Jednostavno je. Samo ignorišite, i Troll će preći na drugu žrtvu kada shvati da od vas ne dobija nikakvu dozu zabave. Zapamtite, kada vas neko drugi put bude prozivao, jednostavno iskulirajte. On vam ništa ne može uraditi. Vi nemate kome da se pravdate. Njega ne zanima vaše mišljenje već samo vaša pažnja njemu i njegova korist (zadovoljstvo je isto dobra reč) koju on dobija od vas. Manite se takvih stvari.

Što se tiče forumskih pravila. Vidim da ih ovde admini kuliraju maksimalno i bole njih uvo šta ko piše. Možda i ne kuliraju ali pošto ne vidim da rade nešto povodom toga, mislim da kuliraju. Mogli bi ste uvesti neka normalna pravila foruma da smirite malo svoje korisnike i uvedete red u svaki deo foruma. Isto to važi i za korisnike, kojim očigledno fale batine od roditelja da bi ih naučili disciplini i kulturi, prestanite da se prepirete oko nebitnih stvari. Nikog nije briga ko je bolji na PvP-u ili ko ima bolju opremu. UVEK će neko biti bolji od vas i UVEK će neko imati bolju opremu. Planeta zemlja se vrti oko sunca i uvek će biti tako. Pomirite se sa tim. Prestanite se preopterećivati sa tim što je neko ili bolji od vas ili to što ste vi bolji od nekog. To je jednostavno taj pogrešan mentalitet koji vi, kao mladi tinejdžeri, pokupite iz igara koje igrate na kompjuteru i to se direktno odražava na vaše ponašanje u realnom svetu. Halo, pa ko tu pije a ko plaća? Morate malo da se udostojite i poštujete ostale članove ove zajednice ili bilo koje zajednice da bi i vi bili poštuvani. To je takozvani krug poverenja. Počešeš ti meni leđa, počešem ja tebi.

Takođe morate shvatiti da je ovo samo igra. Neki je igraju iz čistog zadovoljstva igranja ige (tu spadam i ja) a neki je igraju samo da bi postigli nešto. To što ćete vi postići nešto u igri ne znači vam ništa u stvarnom svetu. Mene lično nije briga da li Aljoksa ima bolji armor od mene ili je Emir bolji od mene u PvP-u. Neka, i treba da je bolji i naravno da je bolji. Ima boljih i od njega, i kakve to sad ima veze samnom? Mene ne zanima što je on bolji ili nije. Poenta igre nija u tome da neko bude najbolji već da se u igri uživa. Skidam kapu onima koju su najbolji i koji stvarno znaju dobro da igraju i PvP i ostale kategorije u igri i divim im se. Nema svako tu veštinu da bude dobar u nečemu. Po mom mišljenu takve ljude treba pohvaliti i malo se ugledati na njih a ne odmah psovati i pljuti po njima jer su dobri. U životu će i po vama pljuti i psovati vas jer niste dobri. Tako i treba da bude. Niko se nije rodio pametan i svemoguć. Takve stvari se uče iz iskustva, iz poraza i pobeda. Morate shvatiti da to što vi pljujete po tom igraču, njemu to ne znači ništa. Pokažite da ste bolji. Lepo, pokazali ste da ste bolji tako što ste ga pobedili u jednoj rundi PvP-a. Super, vi ste sad kralj univerzuma. Čekaj, polako. To što sad, na primer, Emir pobedi Aljoksu u jednom PvP meču ne znači da je sad odjednom Emir bolji od Aljokse. Mnogo vas ovde pogrešno shvata samu logiku “pobede” i značenje reči “biti bolji”. Kada je neko bolji od nekog u nečemu to znači da taj neko može konstantno da pokazuje svoju superiornost nad svojim protivnikom. Jedna pobeda ne znači ništa. Ako Osoba1 hoće da bude bolja od Osobe2 koja ima godine iskustva, Osoba1 mora da odigra toliko partija, recimo neke igre, koliko je odigrala Osoba2 i da u svakoj partiji Osoba1 pobedi Osobu2.
Dajmo joše jedan primer, čisto da vam je jasnije.
Ja, koji igram TrackManiu od pojave stare ESWC verzije koja je izašla u 2006 godini (ja igram od jeseni 2007) i koji imam preko 6 godina iskustva u igri mogu da pobedim boli kog od vas tu. Dok se ne pojavi neko koji može, recimo, 1000 puta da me pobedi za redom, ja ću onda priznati da je on bolji. Dok se taj neko ne pojavi, ja ću biti bolji od njega. Naravno ima na hiljade igrača koji su bolji od mene i koji će uvek biti bolji od mene.
Razumete sad? Nije bitno ko je bolji od koga. Ako sad neko mene izazove na PvP na serveru, ja ću 100% izgubiti. Zašto? Zato što; prvo, mene PvP apsolutno ne interesuje niti me je ikad interesovao. Drugo, igrao sam ga oko 4 puta na serveru i uvek sam izgubio. Treće, ja se ne mogu meriti sa igračima koji imaju iskustva u borbi. Samo nešto sa strane da kažem; nemojte mi sad pisati da igram PvP sa vama jer ću vas prosto ignorisati.

Šta smo danas naučili? Dobro je imati nekog ko će da vas proziva. “Ali Dulje, upravo si mi rekao da takve osobe ignorišem” ; Naravno da treba da ih ignorišeš. Takve osobe takođe možete shvatiti kao vaše fanove. Jer ako vas često prozivaju, znači da ste vi nešto učili da ih ugrozite ili zato da bi oni dobili šansu da igraju sa vama. Ja prozivke shvatam kao jednostavnim “pozivom na dokazivanje”. Ako vas prozivaju to znači da je taj neko pun samopouzdanja i da je siguran da će da vas pobedi. Na vama je da ga dokažete pogrešnim.
Odgovor nije u svađi i prepiranju već u tome kakav ste vi karakter i ličnost.
Izgubiti borbu nije isto kao izgubiti bitku. Upamtite to.