Dobio sam ban kao zbog laze uplatnice ?

Teo bi da pitam ownere zasto sam dobio ban a ono nije lazna uplatnica ?molim vas pogledaj te ovo pitanje …dobio sam ban kao zbog lazne uplatnice a mogu da vam dokazem da je prava sta vam je tamo lazno ? ima pecat i sve to …

Slika uplatnice ?

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

sve je lepo i ima i pecat sve ima… neznam sto sam dobio ban ?

Stavi sliku uplatnice.

Послато са LG-E400 користећи Тапаток 2

Ne zaobilazi, ako imas problem, posalji uplatnicu. Nemoj da izmisljas razloge vec predji na stvar.

Evo ti uplatnica ?

Nije sumnjivo uopšte. Slikaj uplatnicu iz blizine neka se jasno vidi šta je napisano na njoj. Nemoj da se praviš pametan.

Mislim da je prava . A sad ipak ti slikaj iz blizine jer se nista ne vidi. Mada iz daleka izgleda normalno :stuck_out_tongue:

Послато са LG-E400 користећи Тапаток 2

Meni se čini da su brojevi na desnoj strani napisani ručno. Jer su pomalo veliki i jako naglašeni. Izgleda kao da su bold-ovani brojevi, što u suštini ne bi trebalo da izgleda tako ako je font za brojeve koji uplatnice koriste Arial, koji i ako je bold-ovan izgleda tanje.

Unban te ga prava uplatnica vidi se.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ne unban citer je

Samo da se nadovezem na nesto sto je theconoton rekao… brate reko si da si stariji od mene… a ovde vidim knjigu za istoriju za 6. Razred??? :confused:

The Reds Will Rise AGAIN!!! CCCP!

brate ovo je knjiga iz 6 razreda a ja sam 8 imam sestru koja je 6 razred ?

Andrijan123 sta je bre noob jedan dolazis bez armora u pvp neseri noobe glupi

Ma jesi ti osmi razred. Mozes to da pricas kao bajku pred spavanje. A i ponasas se kao da si 6. razred.

The Reds Will Rise AGAIN!!! CCCP!

Hahahha Luka htedoh reci bas to :smiley:

Slikaj izbliza ili skeniraj.

Slikaj opet iz blizine, i ukljuci blick prilikom slikanja. Ispasce bolje :wink: (tako ja radim kad slikam uplatnicu ) . Morao sam da primetim da imas lepo cebe ! :smiley: Hahahahhahahhahaha … salim se bre :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Luka jebem li ti ja mamu jel ti mam prica uspavanku pred spavanje , a Aljose bio sam ti sa samom u kadi ona mene po bradi a ja nju od pozadi i sve vreme mi je pricala ah kico samo mi to radi ?

O to nas djak prvak baca rime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

The Reds Will Rise AGAIN!!! CCCP!

[quote=“Lukapn” post=12649]O to nas djak prvak baca rime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

The Reds Will Rise AGAIN!!! CCCP![/quote]

Ne kradi fore luka :wink: