Dobio sam ban bez ikakvog dokaza

Vaš nick:dusan_r620
Server: Global
Razlog bana:Sabotiranje
Trajanje bana: 3 meseca
Vreme bana:15:26
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan:Igrac NecoDN7 me je duze vreme oko 3 nedelje raidovao, grifao, claimovao teritorije, vredjao i pretio samo zato jer nisam hteo da ga opremim za koth ja sam slao duze vreme prijave na sta je uglavnom dobio mute i on je mene par puta prijavljivao poslao je prijavu za grifanje na koju je dane odgovorio kasnije je dane usao u server i pitao me zbog cega sam grifavao claimovao itd i rekao mi je da sam dobio opomenu za to posle par dana sam usao na server video sam da je sve oko moje kuce/baze su bili postavljeni obsidian blokovi netherite sve iskopano paucina postavljena claimovi nacisticki znak postavljen i znakovima gde mi je igrac pretio da ce da mi zakolje majku posle nje oca i posle oca mene ja sam to okacio na forum dane je odgovorio da je igrac kaznjen usao sam na server i video sam da je NecoDN7 i dane su oko moje baze vrv su pricali o mojoj prijavi dane me je pozvao da udjem u voice chat medjutim ja nisam to mogao kasnije sam dobio ban sa servera dok sam bio za “sabotiranje” dane je rekao da sam dobio ban za sabotiranje jer sam takozvano “sabotirao” igraca NecoDN7 sto nije ni istina takodje dokazi za to nepostoje i rekao mi je da sam dobio ban na prijavi koja je na slikama takodje ja sam za istu tu prijavu dobio od daneta samo opomenu da neradim vise to molim vas neka neko reaguje ne mislim nego znam da je ban nezasluzen i da treba da dobijem ban pogledajte slike na koju prijavu je dane mene opomenuo i na istu sam dobio ban za “sabotiranje”

Cao, sabotiras ga vec duze vreme. Licno sam ispratio, kazna ostaje i tebi i njemu.

Lock.