Dobar predlog za poboljsanje servera :D!

Ovako ja mislim da bi bilo extra ovo sto cu vam sad reci za poboljsanje servera:
mogli bi ste da stavite znakove sa enchantovima ali da ti enchantovi kostaju na primer enchant sharpness 5 da kosta $80. ali za tih 80 prvo se moramo namuciti tako sto ce mo kopati iron i dmd i gold a dmd bi kostao na primer $2 a iron i gold po 0.50, onda stavite da secerna trska na primer kosta $1 i kakao zrnevlje isto $1 i od itema za prodaju to bi bilo to jel nije zanimljivo da mogu svi itemi da se naprave.
Da vratite unrmed skill da moze koliko oces skillova a da stavite kao znag disarm protect i to bi na primer kostalo $100 i kad kupis na neki item i platis 100 taj item ne mogu da ti disarm iz ruke.
Da stavite plugin za aukciju na primer ja ocu da prodam sad 300 obsidijana i napisem /auc 300 i drzim taj item u ruci, i ostali igriaci se cenkaju na primer ovaj napise /bid 100 a neki drugi igrac napiuse bid 150 i tako se cenkaju dok aukcija traje 1 minut.
Bilo bi dobro da nema rankova za gamemode jel nije zanimljivo claimovati i iz gm 1 rusiti neciji f home ali to razmisliste.
onda na primer ovo vam se nece svideti ali sam video na nekom drugom serveru: da ima znbakovi za god iteme na primer ima znak za god kramp i ti ga kupis ali je mnogo skup i kad se potrosi taj item ne moze niko da fixuje cak ni rankovi.
a sto se tice skillova mogli bi ste da ih ostavite jel vecina ljudi ovd misle da su skillovi nesto psebno na ovom serveru pozz by: MichealKenny(xXIVIASTERXx)