Dao sam mu pare nije mi dao tezgu !

Kaze 10000 za tezgu posaljem mu i onda kaze jos 5000 posaljem mu i to i onda kaze da mu nisam oslao i da mu posaljem jos 5000!!389 se

On je cist prevarant, lik je 'LADNO meni rekao da je Popadija! Dao sam mu link foruma, rekao je da je pogledao i onda je zacutao kao zaliven! Botina na osmi stepen botovanja!
Ban Retos_Aga…

P.S. Popadijin brat suckuje u Portalu :stuck_out_tongue: Salim se, brate :smiley:

Da, on i LAV su trenutno najpoznatiji prevaranti na serveru. Mene je LAV prevario za 7k. Sreća da sam pun ko brod, pa me nije toliko oštetio. Ali igrače koji nemaju toliko para, njima je to veliko šteta.

:S

Dulje (Dusane ako se ne varam ) na Serbu puna ko brod je mhm98 Kika <3 , ali nema veze . A za ovog sto je umislio da sam ja . Svi znaju da niko ne moze biti Popadija , sem mene :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Zavisi koje je tvoje gledište na “pun ko brod” . Meni to znaci imati preko 50K. Ne znam koji je limit, ali meni je to dosta. Ne računajući da trosim na hranu i kojekakve kupovine :stuck_out_tongue:

Pa 50k je onako solidna suma para . Ali ni ja ne znam koji je limit para . Nema me na Serbu , jer mi komp “pokvaren” . Nije pokvaren , nego PROSTO ZAPLACEM kad Igram MC na 6-7 fps-a :’( , ali ok :slight_smile: barem sam na FB str , i grupi aktivan :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Imam tutorijal :slight_smile:

Igrac Boran_Aga je banovan, a prevario je dosta njih, sta da se radi, zsada tezge vise ne mogu da se prodaju nego mora da se cekaju da isteknu…