Da se zna...

PetrovicSRBIN je.Najverovatnije necu ulaziti na Serb-craft a i ako udjem bicu pod imenima AleksandarSRBIN ili Nohopefru.Necu ulaziti jer mi se ne svidja 1.10 a imam i premium acc pa igram na drugim serverima.Tako da znate ako udje neko sa jednim od ona 2 imena to sam ja.Sa mnom mozete ako hocete da pricate na forumu ali na Serb najverovatnije necu ulaziti.To je to od mene zz drugari xD.

Gl

Jaa nemam pojma ni ko si ti LOL

1. put te vidim u zivotu O.o

Pozz, ne odigrasmo taj dugoocekivani 1v1… Al’ nikad nije kasno… :wink:

Pozz <3

z

Raptin prijavio si zungu da ima cit ja tebi LOL.Kaze zungi imas cit a on se zajebava pa kaze da a ti njega prijavis.Jadan si ko k sta mi znaci da me ti poznajes?

pozz falices nam :’( :’(

:silly: :silly: xD xD xD xD xD

Lik s najboljim pingom na srw uvek sam volio da gledam kako dava one nemoguce hitove itd…Pozz

Pa nisam umro pa da placete ali mrzim 1.10 necu da igram na njemu a imam i premium sad.Wasdas dzabe mi da te pobedim i da izgbim na 1.10 jer 1.10 je jeadn veliki KURAC.Nole kako znas da imam dobar ping? :P.Jeste tako ali to mi lik rekao sa kojim sam odigrao bar 5 partija sa tobom sam retko igrao kako znas ozb?Usput bolji sam od Bajice za prvih deset on je nubara mogu da ga pobedim…

da igramo na 1.8 ko ljudi a na ovom govnetu od 1.10 mi nista ne znaci…

Dodji nam kada minecraft izbrise 1.10

Mislim da ga nece izbrisati?

Dosta mi je da me neko 1 put hita i znam kakav mu je ping. Da znam da si odlican u pvp ali Bajica je lik koji mnogo pazi na stats pa sam mu zato dao prednost jer ja volim brizne igrace.Inace bio bi u toj listi ali mi nisi pao na pamet.

Hvala :smiley: a jel me guster zajebava kad obrisu 1.10 ili ozb misli?

Al msm da me zajebava

Gmizavci su poznati kao veliki zajebanti :wink: .Normalno da ce se smanjivati cooldown u buducnosti pa ce u buducnosti sve to biti izbalansirano.

Ako sam ja jadan sta si onda ti?
Sad kad si mi to napisao i srecan sam sto te ne znam…
Ja mislio ovo neki dobar lik kad ono to je neko ko bi se svadjao.

Pa naravno da cu da se svadjam sa nekim debilom koji me zajebava i napise:JA NE ZNAM NI KO SI TI LOL.Stranica je bila za moje drugove koji su igrali sa mnom da znaju da idem sa Serba a ne za nekog konja kao ti da bi mi napisao komentar JA NE ZNAM NI KO SI TI LOL.Da te razocaram zunga nema cit a ti nemas pojma cim si rekao za lika da ima cit.Igra na Serbu pre nego si se rodio i zna da igra za razliku od nekih…