Da se i ja predstavim

Zovem se Petar Ilic, dolazim iz Novog Pazara i rodjen sam 02.09.1998 godine.

Na serb-craft igram jedno godinu dana, odnosno na serveru roleplay i stekao sam par prijatelja pa eto da se i ovde predstavim
i nadam da ce i ovde bit tako.
Ja dolazim iz jednog lepog podrucija koje je poznato po kulturno-istorijskim spomenicima i po dobrim cevapima, mantijama… jednostavno ne moze se sve nabrojat ali da ne duzim sa ovim, ovde sam da se predstavim a ne da pricam o svom gradu al eto uvod takav :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Imam 18 god. i zavrsavam srednju skolu, Gimanziju-matematicki smer.
Volim da se druzim sa pozitivnim ljudima koji su ludi u pozitivnom smislu:) :slight_smile: :slight_smile:
Ovaj server sam nasao na gametracku i video sam da je dobar i da ima visoku ocenu, naravno odma sam odlucio da pocenm igrat na tom serveru sto me dovodi ovde do vas.
posto sam se tek registrovo ne znam nikog od vas tako da ne mogu da pricam o svojim utiscima ali za pocetak sve lepo tece a nadam se da ce tako i ostat.
nije neko predstavljanje ali sta cu nisam dobar u sastvaljanju prica i biografija tako da mi ne uzimajte za zlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Divno :slight_smile:

Vrlo glup covjek!

Sad znam gdje da dodjem i prebijem ga