Da li je ovo chit ili sam ja veliki noob?

Radi se o tome da je igrac pod imenom bale toliko precizan i toliko ne unistiv da je to prosto neopisivo. Ni jednom ga nisam udario a trebao sam bar jednom.
Evo video pa procenite. Necete me uvrediti ako napisete da sam noob jer ocigledno jesam ako ovaj decko nema chit.

Mislim da je chit.

Ovako vidi se iz aviona da je aura od huzunija 3.5 jer bi se od wursta aura okretala i udarala,wolfram 100% n;) ije , znaci metro nije toliko providan tako da je 100% huzuni aura na 3.9 blokova,msm da je speed stvljena na normal,critical iskljucen,random miss nije ukljucen , udaraci su toliko ocigledni da je 100% aura od huzunija . Rotacija je iskljucena .
Doktorskom licencom za hackovanje pvp potvrdujem da je ovo Huzuni aura 3.5 . DR. HACK :NOLE

:wink:
Salim se vidi se da je hack .

[quote=“NOLE” post=59882]Ovako vidi se iz aviona da je aura od huzunija 3.5 jer bi se od wursta aura okretala i udarala,wolfram 100% n;) ije , znaci metro nije toliko providan tako da je 100% huzuni aura na 3.9 blokova,msm da je speed stvljena na normal,critical iskljucen,random miss nije ukljucen , udaraci su toliko ocigledni da je 100% aura od huzunija . Rotacija je iskljucena .
Doktorskom licencom za hackovanje pvp potvrdujem da je ovo Huzuni aura 3.5 . DR. HACK :NOLE

:wink:
Salim se vidi se da je hack .[/quote]

Citam i u fazonu sam “WTF sta je ovaj napisao”. Nemam pojma o hackovima i evo polako ucim ovde na forumu. Tako sam za sad naucio da je aura to kad te van dometa udari ali ovo ostalo nemam pojma sta je. Ali hvala sto si potvrdio da je hack/chit :slight_smile:

Hmm da napravio sam jednu gresku mozda se i vidi kritikal da je ukljucen ali opet Kill aura je thebiggyboy kada te neko udara van dometa tacno ali ima jos segmenat koji definisu auru mozes ti nekada radi laga da udaras van dometa ali ovde je udaranje van dometa skoro ok znaci problem je sta udaranje a nije okrenut prema tebi to je klasican huzuni najgori i najprovidniji hack koji postoji ali opet najpopularniji ijako je smece od hacka .

Hhahah mocne cale :smiley:

Aura :wink:

Hmmm…
Nigde ne vidim hack, critical je bio jer je ‘bale’ skocio pa ga je pogodio
Vrv ‘bale’ ima los net… Desava se da je nekad neko bolji u pvp od tebe a i ims reflekse ko u mrtvog konja xD

Ne Jovane ovde se vidi aura ili je lag ali aura je sigurno jer je danas par igraca banovan i znamo da su neki shvatili kako se probjia AC .

Takodje pogledaj opet zadnji hit sve ce ti biti jasno .

Hacksor

-Kill Aura
-Kriticals

Klinicki dokazano