Cu se predstavim

Ja sam totalno ne bitan lik. Ali realno sam ne bitan. Imam godina koliko i moji vrsnjaci. Zavrsio sam skole. Ne pijem, ne pusim (ne pravite se pametni), ne drogiram se. Devojku… hmmmmmm, cek da proverim na FB-u… nemam. Sad sam proverio, pise mi da sam single. Zivim sa roditeljima i cisto sumljam da ce se tu ista promeniti. Ne mogu ja bez njih, ne mogu oni bez mene… Msm njima ce zivot biti dosadan ako ih ja ne podjebavam, a i meni ce biti smor ako mi neko ne zvoca nad glavom 24/7… Idealna atmosfera xD
Da li sam sve napisao iskreno? E to necu da vam kazem. Zivite u ne znanju. Ako mogu ja, mozete i vi…

Hvala na paznji

NISI ZANIVMLJIV

Kratko i jasno :stuck_out_tongue:

kRATKO,JASNO I CUDNO???

Aki,molimte ne koristi CAPS LOCK nego normalno.I ti si mirodjija u svakoj corbi.

Red imas naslednika ,inace ovaj je gori os tb.

Nole,molimte nista ne pricaj,Ovaj je kao duplikat mene !Kao da mi je sin ili naslednik Ser -_- lol.

Ser Junior ili Ser II

Junior Ser :slight_smile: Hahahha vrh si

Oboje ste neuspesni abortusi…

Jovan_Cnoob molimte ko te sta pitao.Lol

Morala sad da odgovorin na ovu temu,posto sam se slatko nasmejala.Da li znate zasto aki odgovara na svaku temu,i ako zna da ce svaki odgovor da mu bude epic fail???
Zato sto oce da otvara “rankove” koji se dobijaju na forumu…
-.-

Dva kancera xD

Ili ser-onja

ti sad.

lovemaxi i to i da pokusam da pomognem

Aki,ako neznas da pomognes nemoj pomagati i ti u svaku temu sto stignes moras da odgovoris :slight_smile:

aha aha dobro dobro e a koji je tvoj problem

Red, ako ne znaš da pišeš, nemoj ni da pišeš… :smiley: